Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Kapsule Fertil up izkušnje?

Kapsule Fertil up izkušnje?

Pozdravljene
Rada bi vas vprašala če ima kdo pozitivne izkušnje z Fertil up kapsulami za zanositev, in v kolikem času ste zanosile?Oz. z katerimi drugimi ki so podobne tem in so zares pomagale.Tudi midva se trudiva in sem razmišljala o dodatku.Hvala za odgovore.

Za FertilUp so mi rekli, da ni nekega dokazanega učinka… So mi v lekarni priporočili novo dopolnilo Fertility+ od Vitanovala, kar za oba s partnerjem in bova ta teden pričela z jemanjem.. Potem bomo pa videli, koliko hitro bodo rezultati oz. če se bo kaj hitreje prijelo :))) (držimo pesti)

Ej ravno zadnjič sem tale Fertility+ videla v lekarni in sem rekla, da se moram pozanimati, za kaj gre… Ker za FertilUp in ostale sem tudi jaz slišala, da ni neki učinkovito. Sem pa tudi v iskanju oz. želim nama s partnerjem najprej na tak način pomagati in da vidiva, če se bo kaj hitreje prijelo. Bom šla v lekarno po več info, ti se pa tudi prosim javi z informacijami, kako in kaj. Hvala in lp

nova
Uredništvo priporoča

Sama trenutno že jemljem fertil up kapsule opazila sem da sem dobila menstruacijo, ki je prej nisem imela že nekaj časa in to na 29 dni, prej tudi na 45 dni, glede zanositve pa sporočim kako bo.

No daj javi, me zanima… jaz sem pa ta teden začela jemati Fertility+ in upajmo na najboljše.

A res? Daj plis sporoči, kako si zadovoljna, ker sem tik pred tem, da jih tudi jaz kupim in začnem jemati. Hvala.

Važi! Jemati moram 2x na dan, zjutraj in zvečer s kozarcem vode, za optimalne rezultate vsaj 3 mesece…

Jih bom tudi jaz kar kupila in začela uporabljati, bi težko zdržala na tvoje izkušnje čez nekaj mesecev 🙂 Pa jih bom lepo jemala čez poletje, ko bom na dopustu in pridno prakticirala 😉 Pa si lahko skupaj potem javiva izkušnje! Hvala za info!

Zmenjeno! Ja, jaz sem si tudi tako rekla 🙂 Poletje, morje, relaksacija, pa še malo pomoči z Vitanoval… Sploh ne dvomim v uspeh ;))) Srečno!

Za Fertilup prvič slišim, ampak midva sva dobila plus hmalu po tem ko je moja zažela jemati vitanoval

lp

Sem se tudi jaz malo pozanimala pri moji ginekologinji – Fertilup pozna in ga je poleg Profertila tudi priporočala (oboje naj bi bilo v slo že dalj časa), za vitanoval pa še ni slišala…sem gledala po netu in mi to zgleda malo čudno. Jaz vseeno bolj zaupam njej. Ker je profertil kar drag, bom jaz vzela fertilup.

New Report

Close