Najdi forum

Pozdravljeni, bila sem noseča 9 tednov, vendar naj bi plod odmrl v 6.tednu. Priporočali so mi splav s tabletko. Po splavu sem krvavela okoli 3 tedne. Krvavitev je bila zmerna, proti koncu samo izcedek. Nato sem šla na uz pregled k svoji ginekologinji. Takrat naj bi bila sluznica še dosti zadebeljena, zato mi priporoča pregled po menstruaciji. Menstruacijo sem dobila po 7. tednih od splava. Trajala je dober teden in potem po parih dneh spet izcedek…nato sem si nožnico izpirala in kar naenkrat pade ven okoli 2-3cm velik kos. Grozno. Verjetno je bil to skupek sluznice. Ne vem. Sedaj sem spet imela uz pregled. Sluznica je še zadebeljena. Sicer malo manj kot prejšnjič. 24.4. je bil 1.dan menstruacije. Poslala me je na odvzem krvi… Sama sem opravila test nosečnosti, ki je bil negativen. In sedaj po naslednji menstruaciji spet uz pregled. Nočem na čiščenje maternice. Upam, da ne bo potrebno. Bi bilo kaj narobe, če sedaj zanosim?

Ne bi raje počakala, da se prepričaš, da je vse v redu? Bo res konec sveta če plane za nosečnst prestaviš za en mesec ali mogoče dva?
Meni so, ko sem imela tako izkušnjo kot ti, strogo zabičali, naj počakam dokler mi ne dajo zelene luči, da je vse v redu in da se je res vse 100% sčistilo. Ne se igrat.

Koliko časa je trajalo, da je bilo ok?

Menstruacija naj bi prišla v šestih tednih. Če je ni, moraš na pregled. Moja je prišla prej, v petih tednih. Naročeno mi je bilo, naj po končani menstruaciji pridem na pregled z uz, da vidijo, ali se je vse izločilo in očistilo. Ker če se ne bi, bi me morali očistiti. Jaz sem imela srečno in je šlo vse samo ven. Svetovali so mi počakati še en ciklus (za vsak slučaj) preden spet poskušam zanositi. Pri meni je šlo hitro, a če se ne bi samo očistilo s prvo menstruacijo, bi se to gotovo zavleklo še za nekaj tednov. Saj veš, preden bi prišla na vrsto za čiščenje, pa spet bi toliko časa morala čakati do naslednje menstruacije, pa potem spet na pregled, če je res vse čisto……. Bi najbrš kar trajalo. Raje potrpi še malo, da bo res vse v redu. Na pregledih pa vprašaj čisto vse, kar te zanima, ker sami od sebe bolj malo povejo in potem greš iz ambulante brez da veš, kaj je na stvari. Vprašaj, ti bodo vse razložili.

Končno sem zanosila. Imela sem že UZ, ki je potrdil nosečnost. Videl se je tudi utrip. Bilo mi je zelo slabo, bila sem čisto brez moči, energije. Včeraj in danes je pa drugače. Se spet kaj dogaja? Spet ne bo uspelo? Je normalno, da slabost kar mine? Prsa tudi niso več tako občutljiva. Ne vem.
Čakanje na naslednji pregled bo prava muka.
Sem v 9.tednu.

New Report

Close