Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje splav po 10 tednu ali je možen s tabletami

splav po 10 tednu ali je možen s tabletami

Pozdravljeni,
zadnjo m sem imela 19,01,2019, prvi pregled sem imela teden dni nazaj, kjer pa so pri uz ugotovili, da ni srčnega utripa, beta hcg 7,4ui/L, tudi ni videti ploda, le ”jajček”. Ginekolog je predlagal prekinitev nosečnosti vendar kirurško. Ob vsem tem razočaranju sem ga pozabila vprašat ali je mozna prekinitev s tabletko. Problem je tudi ker nimam urejenega zdravstvenega zavarovanja in mi to sedaj še dodatno otežuje zadevo. Verjetno bi s tabletko bilo ceneje kot pa da moram biti kirurško operirana kar je verjetno zelo drago. Nimam zavarovanja in tudi zaposlitve ne. Vprašala bi ali lahko počakam, da telo samo izloči ”tujek”? Malo sem prebirala po netu in vidim, da je po tem času potreben kirurški poseg, ampak v tem primeru je samo jajček in zaradi tega sprašujem ali bi klub temu bila možna prekinitev z tabletko ali da počakam, da se samo izloči. Do sedaj sem krvavela le enkrat in še to je bilo tri dno pred pregledom in še to kot proti koncu menstruacije ko so samo kapljice krvi.

New Report

Close