Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje nezmožnost menstruacije in zanositev

nezmožnost menstruacije in zanositev

Pozdravljeni,sama se srečujem z problemom,da nikoli ne dobim menstruacije ,da rečem po domače…sama od sebe. Razen prve menstruacije v osmem razredu,sem vsako naslednjo imela le,če sem jemala kontracepcijske tablete. Če ne jemljem kontracepsijskih tabletk,preprosto nimam menstruacije. Stara sem že 23 let in večkrat se je že zgdilo da sva imela z partnerjem spolni odnos in da sva bila nezaščitena ( sem preskočila tableto in podobono). Vedno sem opravila nosčniški test in vedno je bil negativen. Svojo ginekologinjo sem enkrat vprašala če bom imela pri zanositvi probleme in je rekla,da ne ve zakaj bi bil to problem in da če pa že bo problem,da bom dobila kakšne dodatne hormone. Sedaj kontracepcijskih tablet ne jemljem dva meseca,s partnerjem pa imava odnos vsaj 2x na teden. Nosčniški test sem že opraila,negativen. Naslednji teden imam pregled in posvet pri ginekologinji,ampak vseeno sem pisala na forum,če ima katera izmed vas podobno izkušnjo oz ali je še kje ženska,ki tudi nikoli sama od sebe ne dobi menstruacije in če je,ali je bilo potrebno pri zanositvi kaj zdravniške pomoči.

New Report

Close