Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Zanositev po splavu s tabletkami

Zanositev po splavu s tabletkami

Pozdravljeni, stara sem 30 let in moja prva nosecnost se je zal koncala zaradi odmrlega plodu v polnem 9-em tednu. Splavila sem s pomocjo tabletk dne 1. februar letos. Poseg je uspesno potekal, se isti dan sem sla domov. En teden po splavu sem se imela krvavitev, ki je bila malo mocnejsa od menstruacije. Konec februarja me je osebni ginekolog pregledal in potrdil da se je vse dobro scistilo in da lahko pricakujem mentruacijo saj je sluznica maternice malo odebeljena. Do sedaj se vedno nisem dobila menstruacije. Sem pa imela rjavskaste izcedke skoraj vsak dan dva tedna nekje od 22.2. Do 3.3.

Zanima me ali bi me moralo skbeti glede tega, da menstruacije se ni (nosecniski test je negativen).

Zanima me tudi kdaj po vasem mnenju lahko spet zanosim.
Hvala.

Sem bila pred nekaj meseci v popolnoma isti situaciji. Zaradi odmrlega ploda v 9 tednu so mi dali tabletko za splav. Meni so rekli, da naj bi menstruacija prišla v 6 tednih. Če je do takrat ni, da naj se oglasim pri ginekologu. Zanosim pa da lahko takoj, oziroma počakam eno menstruacijo in če ginekolog potrdi, da se je vse sčistilo, lahko takoj zanosim.

New Report

Close