Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje izvenmaternicna nosecnost?!?

izvenmaternicna nosecnost?!?

Pozdravljeni, 8.12.2018 sem imela menstruacijo, ki je trajala do 12.12. v zacetku januarja sem imela nekaksne cudne bolecine v spodnjem delu trebuha(pri nobeni menstruaciji me se ni bolelo) in tako sem 5.1 dobila menstruacijo z mocnimi bolecinami v trebuhu. menstruacija je bila bolj nezna kot ponavadi(kolicinsko) zato sem naredila test nosecnosti in bil je pozitivem (1-2 tedna).menstruacija se je koncala bolecine niso izginile.ponovno sem zacela krvaveti. klicala sem svojo ginekologinjo ki me je vzela cez 2 dni. z krvjo mi je potrdila nosecnost pri pregledu pa naj bi opazila nekaj v levem jajcevodu zato me napoti pod nujno v ukc da preverijo moznost izvenmaternicne nosecnosti. tamkajsnja ginekologinja ne vidi nicesar in mi ponovno vame kri za hormon (hce nekaj takega) in rezultat 335. ker se ni videlo nicesar sem morala ces dva dni ponovno nazaj.vrednost hormona ces 2 dni je bila 426 in ponovno nic se ni videlo na pregledu. danes sem moraa ponovno nazaj na odvzem krvi in vrednost je bila 548. na iz se ni videlo nocesar. hinekologinja me je ponovno narocila ces dva dni na odvzem vendar mi je rekla da bom tako ali drugace imela splav ker se nic ne vidi na uz.in da naj tako in drugace nebi rodila zdravega otroka. po mojih izracunih in izracunih digitalnega testa sem noseca 4-5 tednov. kdaj se mora videti Gv? ali res lahko ze tako hitro oceni ali bo moj otrok zdrav? je mogoce vse prehitro? koliko naj bi bile vrednosti hormonov v mojih tednih? naj grem se po kaksno drugo mnenje samoplacnisko? hvala vam iz srca in upam da razumete

New Report

Close