Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Kolposkopija – zanositev

Kolposkopija – zanositev

Pozdravljeni!

Situacija je sledeča. 14.12. sem imela kolposkopijo. Zdravnica je odščipnila tudi majhen delček tkiva za nadaljne preiskave. Sicer je rekla, da ni videti, da bi bilo kaj hudo narobe. S partnerjem tudi delava na naraščju. 2 dni po kolposkopiji sem dobila nežno rjavkast izdedek, ki se je pojavil samo danes popoldan. Prisotno je tudi malo več belega izcedka oziroma sluzi, kar se mi sicer pred prihodom menstruacije ni nikoli dogajalo (ne-pričakujem jo 20.12.) Zanima me ali bi to lahko bila samo posledica kolposkopije ali je možna vgnezditvena krvavitev? Vem, da bom odgovor dobila v tem tednu, pa vseeno.
Hvala za odgovore.

Zdravo. Upam, da so ti povedali, da počakaš z zanositvijo 3 mesece po kolposkopiji oziroma po posegu lletz! Iz lastne izkušnje ti povem, da se je moja nosečnost končala grozljivo in sicer v 21. Tednu nosečnosti. Imela sem ta poseg in tisti dan izvedela da sem noseča. Na koncu mi je počasi začel popuščati maternični vrat in odtekla mi je vsa plodovnica. Tako da ne vem ali je bil kriv ta poseg ali kaj drugega, tako da se na tvojem mestu ne bi zajebavala in malo počakala. Drugače pa po tem posegu, ko so ti odščipnili kos tkiva lahko pričakuješ rahli izcedek še par dni, no vsaj jaz sem ga imela. Lp

New Report

Close