Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Noseca in brez vsake energije in volje

Noseca in brez vsake energije in volje

Pozdravljene.

Vstopam v 25 teden zelo zazeljene, sicer pa prve nosecnosti. Otrocka se izredno veseliva oba z mozem. Kje je tezava? V mojem pocutju. Na zacetku sem imela nekaj slabosti, nekaj casa sem bruhala, pa je nekje pri 15 tednih to minilo (vsaj bruhanje). Me pa od priblizno 4 tedna nosecnosti muci huda utrujenost. Zeljno sem pricakovala tisti konec prvega tromesecja ko naj bi se nosecnicam povrnila energija in upadla utrujenost, pri meni pa je zal vsak dan hujse. Sedaj so se upadu energije pridruzili se vsakodnevni glavoboli, ponovno mi je od casa do casa zelo slabo, nimam energije prav za nicesar, niti za osnovne zivljenjske stvari (npr.kuhanje). Nobena stvar me vec ne zanima, ni mi ne do gledanja tv, ne do branja, ne do sprehodov… Vsakodnevno se pocutim kot da sem bolna, kot takrat, ko si res bolan in te vse moti. Cisto sem ze obupana zaradi taksnega pocutja, vsak dan trpim, komaj cakam da je dneva konec, da se ulezem in zaspim. In to traja ze od samega zacetka nosecnosti. Skrbi me za moje kot pa tudi za otrokovo zdravje. Laboratorijski izvidi vse ok, pritisk ok, skratka fizicno nic narobe. Hodim sicer se v sluzbo, nisem v bolniski. A je mozno da je taksno pocutje dejansko samo od nosecnosti? Je katera dozivljala kaj podobnega?

Prosim za pomoc, ker pocasi se mi bo od te nemoci zmesalo.

New Report

Close