Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje ALI JE MOZNOST DA SEM NOSECA

ALI JE MOZNOST DA SEM NOSECA

Pozdravljene,ponavadi mi menstruacija zamuja tja od 5-10 dni kakor pride.Imam malo daljši ciklus ki,mi nikoli ni predstavljal težav itd.Pred parimi dnevi sem imela spolni odnos vendar ni prišlo do izliva ampak vseeno menstruacija mi zamuja 5dni trenutno in sem tako panična da me bo pobralo. Ali imam sploh kaksen razlog za strah,nujno rabim pomoč…Ali je sploh moznost da sem noseca ce sem spolni odnos imela pred 4dnevi ciklus pa se bliza koncu?

Lp. Dvomim da si noseča, že zaradi plodnih oz. V tvojem primeru neplodnih dneh.

Če si pred parimi dnevi imela spolni odnos je nemogoče, da bi bila danes noseča, oz.da bi ti zamujala zaradi nosečnosti.

Potem pa je tu še druga stvar. Če nočeš zanosit, uporabljaj zaščito. Vsak nezaščiten odnos pomeni možnost zanositve. Lahko vidva “odmikata”, pa ne zaključita, v predizlivih je čisto dovolj semenčec, da ženska zanosi.

Tako da ja…v tvojem primeru je možnost, da boš čez nekaj tednov lulala pozitivno. Sicer majhna, ampak je.
Zato pa so tabletke in kondomi. Aja…pa s kondomi si tudi zaščitena pres spolnoprenosljivimi boleznimi.

New Report

Close