Najdi forum

Kam drugič na CR

Pozdravljeni,

prvi porod (2016) se je končal z urgentnim CR. Konec junija 2019 me čaka drugi CR – naravno si niti ne želim poskusiti, sem prvič doživela vse in še preveč.

Zaradi izjemno slabe izkušnje s porodnišnico in osebjem, kjer sem rodila prvič, me je že sedaj strah dnevov v porodnišnici po CR. Zato, lepo prosim, da mi svetujete – KAM naj grem rodit?
Kje je možno vzeti nadstandardno sobo? Ali je lahko kje partner/prvi otrok/stari starši na obisku več kot tisto uro, dve? Plačam kolikor hočete, samo, da se do mene osebje obnaša kot do človeka in mi vsaj malo pomaga. Okrevanje po prvem CR je bilo neopisljivo grozno, bo sem podpisala, da grem na lastno odgovornost domov, je bilo 100 % boljše. nočem še nkrat čez tako travmatične prve dni, zato res lepo prosim – KAM?

Gospa, zakaj se živcirate na zalogo pol leta pred porodom? Umirite misli.

Sama sem imela letos poletji urgentni CR v NM in nisem imela pripombe. Osebje vredu, okrevanje po porodu lepo potekalo, še najbolj me je zdelovala vročina, ki je bila tiste dni in mi je sestra vsako noč prinesla dodatno haljo za preobleči, ker sem bila vsa mokra od švica. Sestre so mi pomagale pri dojenju, prijazne, res nimam slabih izkušenj. Mene je bilo malo strah, ker sem imela rok poroda ravno med dopusti, pa se ni nikjer poznalo pomanjkanja osebja oz. so tiste sestre delale toliko bolj.

Obiski so bili sicer omejeni na ure obiskov , možnost plačljive sobe pa mislim, da je tudi.

Kar pogumno pri drugem porodu, sedaj imate že izkušnje in bo toliko lažje.

New Report

Close