Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Izcedek ali plodovnica

Izcedek ali plodovnica

Pozdravljeni, sem v 37.tednu..v 1.nosecnosti mi je plodovnica tekla po kaplicah cist malo, tako da so mi sprozili porod 3 dan..sedaj mAm strahe nonstop..sicer sem sla pteventivno prejsnji ponedeljek na pregled…so ugotovili da sem 1cm odprta in da se ustje pripravlja pac z vecjim izcedkom..v petek ugotovili glivicno vnetje..sedaj po 3 dneh vagin.tablet pa se mi danes kar uliva na hip, najbolj vjutro ko sem bolj aktivna in kaj delam..tece mi prozorno kot voda, tako da sem se kar 3x preoblacila..zdaj pa nvm je mozno,da samo ob naporu pa zaradi vnetja tako povecani izcedek (sedaj ko mirujem je boljse) ali bi bilo mozno da je plodovnica? Ker prvic niti priblizno nisem toliko mokrih hlack zasledila…sem pa prebrala, da ce bi bila plodovnica, da se kar nebi ustavilo in bi se izcedki jacali…lepo prosim za vase mnenje. Ni mi pa gnjavti po bolnicah pa v petek imam reden pregled, tako da bi pocakala. Kaj menite vi? Lepa hvala za vas cas in odgovor ze vnaprej..lp

New Report

Close