Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Možna nosečnost???

Možna nosečnost???

Pozdravljen,

Ker sem januarja izgubila menstruacijo zaradi preveč fizicne aktivnosti in sprememba prehrane, hormonsko neravnovesje zaradi prehudega stresa itd. Sem to ugotovila sele aprila in sem zacela delati na tem da jo povrnem nazaj. Zdaj po 7mesecih sem 2dni nazaj dobila rahle krvavitve (rjavo-rozast izcedek) …pred tem sem imela tudi kar dolgo vsakdanje bele izcedke (mogoce beli tok/ovulacija) …ko sem maja bila na pregledu pri G je rekel da ce v mesecu dveh ne dobim M da dobim tablete za sprozitev ampak sem si rekla da ne zelim…no in ko sem mesec dni nazaj klicala da se narocim na pregled ker je se vedno nimam (imam pregled sele konec septembra) sem dobila zdaj ta izcedek. Z mozem ze od aprila delava na otroku, nimam pojma kdaj bi imela ovulacije in ce je to menstruacija ali vgnezditvena. Mi zadnji mesec zelo niha slabost, napihnjenost, neznosen vonj neki lusti po hrani (sem imela obdobje hrane ki jo prej nikoli nisem jedla)…spikanja obcasna v jajcnikih, kriz ostra bolecina kot pred/med menstruacijo…zadnje dva tedna Na desni strani pa cez celi dan tudi ponoci cutim nek obcutek brcanja, neko premikanje (mogoce ni povezano)… Bi delala test pa ne vem a naj se malo pocakam kaksen dan.
Hvala za odgovor lp

Pozdravljen,
S partnerjem imava ze mesec dni spolne odnose brez zascite. Od 20 avgusta dalje se mi spreminja razpolozenje, glavoboli, slabost bruhala samo enkrat, bolecine v spodnjem delu kriza, na stranisce hodim non stop, vetrovi, utrujenost… M bi morala dobiti konec meseca avgusta datuma tocno ne vem ker nimam redne, se mi pa na vsake tri mesece premakne za dan ali dva. Ta mesec sem jo dobila zelo pozno, priblizno imam nastudirano kdaj bi morala biti a tokrat mi je zamujala 8dni. Preden sem jo dobila sem imela 3dni bolecine v levem jajcniku in pri vsakem naporu me je bolelo naredila sem tudi dva testa ki sta pokazala -.

Je možnost da sem noseča neglede da imam krvavitve? ali je možnost spontanega splava? Ker moje razpoloženje je neznosno jem veliko vec kakor ponavadi, enkrat vesela drugic bi se kar zjokala zaradi brezveznih stvari…

Hvala za vaš odgovor.

Lep dan vam želim še naprej.

New Report

Close