Najdi forum

Prosim pomoc

Pozdravljeni!

Stara sem 17 let kmalu bom 18. Z fantom sva mela prvi(za mene prvi) spolni odnos 11.8, ampak ni mi predrl deviske kozice. bil je kondom seveda ampak potem ko ga je dal dol se je se penis dotikal moje noznice, reku je da mu ni prislo ampak jaz pisem zato ker neverjamem in imam tudi nekaj tezav ki bi prosla da se ne norcujete in vsaj malce resno odgovorite.
Torej zdaj je ze en teden odkar sva pac neki mela in od takrat imam srednje do hude krce v maternici oz na predelih jajcnikov. Prve dni je bila tudi napihnjenost vendar je zdaj vec ni. Nisem utrujena nimam nobene slabosti nimam glavobolov pocutim se OK. Verjetno je se pomembna informacija to da bi mogla menstruacijo dobiti 5.8 in mi je ta zamujala en teden in sem jo dobila 13.8 torej dva dni po spolnem odnosu(imela sem jo kar mocno in se kr mocne krce)
1. Vprasanje je: ali je kaka moznost da sem noseca glede na to da sem dobila menzo?
2. Vprasanje: kaj bi lahko bili ti hudi krci?
3. Vprasanje; kdaj narediti test nosecnosti?

Se opravicujem za dolgo vprasanje ampak sem prestrasena in verjetno me se daje psiha. NE ZELIM BITI NOSECA! Da nebi kdo mislil da zelim zanositi. Namrec nimam se ginekologinje in osebna zdravnica je na dopustu zato se ibracam na ta forum.

Lep pozdrav

New Report

Close