Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Zakaj ni menstruacije?

Zakaj ni menstruacije?

Pozdravljeni!
26.5 sem imela spolni odnos, ker nisem bila ravno pazljiva(jemljem KT). Med jemanjem škatlice, sem nekaj tablet vzela nekaj ur kasneje. V začetku junija sem dobila menstruacijo. Takrat sem se vzela v roke in junijsko škatlo začela jemati redno na uro. Nato sem julija dobila menturuacijo in tisto škatlico jemala prav tako na uro. Ker nisem bila prepričana v tisto zaščito sem naredila test ki je bil negativen, ter ga ponovila čez 8 tednov od odnosa, ki je bil prav tako negativen. Komaj 27.7 sem imela naslednji spolni odnos in tisti dan sem imela tudi predzadnjo KT(odnos je bil zaščiten z kondomom, saj sem med jemanjem imela drisko). Naslednji dan sem na uro vzela še zadnjo tabletko in v nekaj dneh pričakovala M. Ker je nisem dobila, se sprašujem kaj je šlo narobe in ali me mora biti strah?
Naj omenim da bi pojedla vse kar vidim in da imam bolečine v predelu jajčnika. Sem sicer zaradi težav naročena h G, vendar ne spim mirno, zato se obračam na vas in za vaše odgovore bom zelo hvaležna.
Lep večer

Pozdravljeni, tudi jaz imam tezavo. Stara sem 40 let. Zadnji in edini spolni odnos sem imela 5.8., menstruacijo bi morala dobiti 8.8., zadnja menstruacija je bila 17.7., ciklus imam 23 dni. Pri spolnem odnosu sva z mozem uporabila kondom, ki pa je dvakrat zlezel dol, zato je moz spokni odnos zakljucil sam zraven mene. Opravila sem ze 4 teste, vsi so bili negativni. Zanima me kaksna je moznost zanositve, saj nisem imela niti plodnih dni.
Menstruacija mi sedaj zamuja ze 6 dni, zadnji test sem opravila zjutraj, vendar je bil negativen.
Hvala za vas odgovor. Lep pozdrav,

New Report

Close