Najdi forum

Pozdravljeni!

Sem v 7. tednu nosečnosti in sem začela krvaveti. Odšla sem k dežurnemu ginekologu, ki mi je predpisal diagnozo hematom. Zaradi suma na kasnejsi splav mi je predpisal progesteron oziroma tablete Estima. Ker sem začela močneje krvaveti in sem polek dobila še močne krče sem odšla nazaj. Naredili so ultrazvok in rekli, da srce plodu bije in da dobro kaže. Ali je možno da bom zaradi tega hematoma večkrat krvavela? Kako naj vem, če je krvavitev slučajno kaj resnejšega, če je slučajno prišlo do splava. ?? tako ali tako so mi povedali, da sem lahko srečna ob zanositvi z tako mocnimi policističnimi jajčniki, zato delam sedaj še večjo paniko. Nevem kako naj ravnam ob teh krvavitvah, ki se mi ponavljajo. Nevem kdaj naj letim do ginekologa , kdaj je razlog za preplah.

Hvala,lp

Jaz sem imela hematom, vec tednov mela rjav izcedek, mocne krce, tudi jemala estimo, magnezij, mirovala pa se je vse uredilo. Zdravnica je rekla da hematomi so pogost pojav ampak da najraje ne omenja ker samo povzroca samo paniko in stres kar je najhuje. Jaz sem pac vprasala kaj je in je razlozila. Sem imela pol se 1,5 tedna izcedek ampak se je urediloz Zdej sm v 20tednu, otrok je vedno uredu, pridno raste (ceprav sem tiste vrste ki se izogibam zdravnikom na vso moc). Počivaj, poskusaj se zamotiti, niso taka huda stvar ti hematomi. Drugace pa vedno imas pravico do drugega mnenja. CIM MANJ SEKIRANJA!

New Report

Close