Najdi forum

izcedek…

Lep pozdrav vsem,
na ta forum pišem prvič, berem vas pa dostkrat 😉

Uglavnem, stara sem 27 let, in z partnerjem delava na naraščaju 🙂 sva lih dobro začela no, par mesecev delava na tem…
Menstruacije imam redne, približno na 28 dni, dan gor al pa dol, močne, z kakšnim krčem, od 4-5 dni dolge.
ZM sem imela 15.6. od takrat naprej sva spet pridno delala na tem da bi zanosila.
nato pa sem 11.7. dobila izcedek, glih mal rdečkast, bolj rjavkast….vse skupaj vidno le na papirju, ko se obrišem, ali malo na dnevnem vložku. (Ah, si rečem….spet ta menstra,….) a moje prave menstruacije od nikjer. Ti moji rjavkasti izcedki (včasih kakšen bolj rdečkast), ki so kakšen dan bolj izraziti, včasih pa skoraj da jih ni, trajajo zdaj že dober teden. Seveda sem napravila tudi teste nosečnosti, zaenkrat so vsi pokazali negativno (-) včeraj 16.7 je bil še (-). Čudno mi je tudi to, da me prsa bolijo. Ampak res, do teh dni skoraj da nisem vedela kako je če te prsa bolijo, niti v puberteti, ko so kao rastla.
Vglavnem si mislim, kaj pa če sem noseča, pa mi test tega ne pokaže? Kako to da mi ne pokaže? Če nisem noseča, zakaj se končno moja prava menstruacija ne ulije,….in se mi vse samo nekaj paca?
A je še katera imela kakšno podobno izkušnjo? (predvsem me to zanima, da nimam občutka da sem osamljen primerek z tako težavico)
Uglavnem, počakam še kakšen dan ali dva, čene bom kontaktirala ginekologinjo in ji povedala da nejki ne štima.

New Report

Close