Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Morebitna nosečnost ali kaj drugega?

Morebitna nosečnost ali kaj drugega?

Pozdravljeni!

Na vas se obračam glede sledečega vprašanja.
Najprej nekaj o meni. Stara sem 28 let, imam že enega otročka, starega 1 leto. Imam 54 kg in 168 cm. Vse menstruacije so bile do sedaj na dan točne, brez problema, z običajno 6 dnevno krvavitvijo, ciklus imam na 28 dni.
Zadnjo menstruacijo sem imela 1.4.2018, po koledarčku sem imela v začetku plodnih dni spolni odnos z izlivom v nožnico (10.4.).
S partnerjem sicer še nisva imela namena zanositi. Menstruacijo bi morala dobiti 28.4.2018. Ker sem imela ene čudne občutke, sem na dan ko bi morala dobiti M, zjutrjaj naredila test nosečnosti, vendar je bil negativen. Naslednji dan se mi je pojavila rahla sveža krvavitev pomešana z malo rjavega izcedka. Mislila sem, da sem končno dobila menstruacijo, vendar je bilo vse skupaj nekam čudno in meni nepoznano. Te krvavitve je bilo vsega skupaj res zelo malo. Mogoče komaj za čajno žličko. Bila je le, ko sem se obrisala. Trebuh imam sicer zelo napihnjen. Prsa so neboleča. Ali mislite da bi šlo za menstruacijo? Mi je res čudno, ker jo tako malo še nikoli ni bilo. Ponavadi se je začelo z krvavitvijo, ki je bila vedno bolj obilna, dejansko pa je sedaj sploh ni več in je kar izginila…
Ali obstaja možnost da gre za kakšno vgnezditveno krvavitev? Vse skupaj mi je res nenavadno, ker take izkušnje še nisem imela. Kdaj je smiselno da bi naredila še en test nosečnosti?

Hvala in lep pozdrav!

New Report

Close