Najdi forum

Noseca pri 12

Jz sem stara 12 let in sem noseca. Pri 11 letih in pol sem bila posiljena in nta fant mi je zdaj naredil otroka. Nočem delati splava saj vem da to skodi meni in otroku.pri ginekologu sem ze bila. A mi zdaj lahko prosim pomagate?

Si ze povedla mami, ocetu, sorodnikom? Povej in se o tem pogovori. Nekje sem prebrala, da se kupijo neke tablete al nekaj in ti to potem unici otroka. Jaz mam peoblem, da sem stara 12 let in da ne v ce sem noseca. Ni mi slabo, ne bruham, jem enako kot prej ampak moja menstruacija zamuja ze 8 dni. Nisem se mela fanta pa nic ampak vseeno ful je cudno da menstruacije ze 8 dni nimam.

Upam da si otroka obdržala jst sm bla tud noseča pri dvanajstih moj ati pa mami sta mi ptepovedala da nrdim splav in ga tud nism otroka pa sm dala v oskrbo svoji 23 letni sestri ki ke more imet otrok sta si ga pa s njenim fantom zelo želela zelo velikokrat ga grem pogledat in vse super

nova
Uredništvo priporoča

lahko da samo zamuja in nic strašno meni je tudi zamujali 2 meseca ampk sem vseeno potem dobila zato ne skrbi če nisi imela spolnih odnosov se nerabis bati

Resno??

Dej prosim ne sanjaj..Avtorica hvala ker lažne objave delas…

P.s. zato se ima starše ne pa internet

New Report

Close