Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje test nosečnosti pozitiven, UZ v 5.teden- nič!

test nosečnosti pozitiven, UZ v 5.teden- nič!

pozdravljeni, prosim za mnenje, ker sem žalostna in obupana 🙁
prvi dan zadnje M je bil 16.2.2018, test nosečnosti mi je pokazal 2 črtici 7 dan po izostanku M, prav tako še naslednji 3 testi, ki sem jih delala. v soboto, 23.3 sem delala CB test, ki mi je pokazal nosečnost in zraven pripisal predvidene tedne nosečnosti 2-3 tedne.
Naročila sem se pri G , ki me je napisala na pregled v 8 tednu, se pravi 20.4.
KOt da bi slutila, da nekaj ni ok, sem šla v ponedejk, 26.3 v laboratorij na krvni test, ki je pokazal vrednost beta HCG 44,46.
V torek je sledil najprej rjavi izcedek iz nožnice, zvečer temno rjav-krvav, izcedek se nadaljuje tudi v sredo in četrtek (viden samo na papirju) v torek tudi obiščem dežurnega zdr. ki pravi da vidi znotraj maternice pikice, mi napiše tablete dabrosten in priporoča takojšen obisk svoje G.
Včeraj,se pravi v sredo obiščem svojo G, ki m šokira s svojo izjavo ob pregledu- pravi, da sploh ni znakov nosečnosti, da niti sluznica ni zadebeljena in da ne vidi nič (niti ni nikjer kake proste tekočine, ki bi kazala na ZMN). pošlje me ponovno v laboratorij, kjer test beta HCG pokaže, da je vrednost malo padla ( točno koliko ne vem, ker sem bila tako prizadeta da sem jo pozabila vprašat). Ponovni pregled imam v torek.
sedaj pa sploh ne vem, ali sem sploh bila noseča ali ne?
Naj povem, da imam menstruacije redne, na 28, 29 dni.

New Report

Close