Najdi forum

Nosecnost pri 17?

Lp s fantom sva prejsnji mesec 1. seksala brez zascite prej sva skos imela kondome. Zgodilo se je da je kondomov zmanjkalo in slucajno sem imela ravno “neplodne dneve” ker sem vseeno dobila m. se nisem sekirala in ker je biv brez kondoma cist drugacn feeling sva naslednji mesec spet 2x brez ampak mu ni prišlo v mene. No vglavnem zdaj ta mesec mi menstruacija zamuja ze 1 teden test sem ze naredla in je negativen.. Vsak mesec je menstruacija tocna skoraj kot ura zato nevem kaj bi lahko bilo narobe in prsi me zelo bolijo na otip.. Tudi bruhala sem 1x je mozno da sem vseeno noseca. S fantom ziviva skupaj in v primeru nosecnosti splav absolutno odpade. Naj grem k ginekologu? V primeru nosecnosti me skrbi sam povedat starsim, sorodnikim ceprav bi moja mama in tasca morale razumet ker sta tudi one zanosle pri 17..

Test nosečnosti je menda lahko lažno negativen (ste noseči, pa tega še ne pokaže), ne more pa biti lažno pozitiven (niste noseči, test pa kaže na oploditev). Predlagam, da počakate še dva tri dni, in test ponovite. Včasih tudi pri ciklusih, ki so točni kot ura, pride do zamaknitve brez razloga.

V vsakem primeru pa … Kar mirno, če sta vidva odločena, da otroka obdržita, je to najpomembnejše. In v velik plus vam bo, da imata obe bodoči babici (če ne zdej, pa kdaj kasnej) izkušnje z nosečnostjo v mladih letih.

Jaz bi takrat precej lažje skrbela za otroka, kot po 30. letu. Res da se je do 17. leta težko finančno postaviti na noge, ampak organizem pa vseeno lažje sprejema vse hormonske in fizične spremembe, ki nastajajo v toku nosečnosti itd.

Srečno!! Pa poročaj, kako se je izteklo.

Najlepsa hvala bom porocala

nova
Uredništvo priporoča

Ali se hecate ali kaj? Kaj lahko nudiš otroku pri 17 letih? Brez izobrazbe, brez službe,brez stanovanja.

Moli boga da nisi noseča in poskrbi za tabletke. Vsekakor boš brez izobrazbe in službe obsojena na revščino. A to želiš svojemu otroku? Totalno si neodgovorna.

Moja tašča je tudi imela otroka pri 17 pa rajši na vprašanje mojega partnerja kaj si o tem misli in da so bili večkrat lačni kot siti.

New Report

Close