Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje DIGITALNI CLEAR BLUE – LAŽNO?

DIGITALNI CLEAR BLUE – LAŽNO?

Pozdravljene,

vem da je bilo že veliko tega pisano, ampak vseeno. Danes sem bila kar presenečena.
S fantom načrtujeva otročička, ta mesec sva začela resno delati na temu. prepričana sem bila da se ne more zgoditi “v prvo” saj vsakega ko vprašam, pravijo da so se trudili po eno leto, zato sem bila nekako prepričana da se tudi pri nas ne more zgoditi takoj. Danes sem 5.dni pred menstruacijo, občutek imam kot pred mentruacijo, napihnjen trebuh, občasne bolečine, bolečine v želodcu.
nekaj me je prešinilo in sem kupila digitalni clear blue, tega sem naredila ob cca 18h zvečer, po treningu, (obiskujem namreč osebno trenerstvo) in doživela šok, pozitivno in 1-2.tedna.

bolj kot berem na forumih, bolj sem zmedena. načeloma naj bi bil ta test kar pravilen, ampak je možno da 5.dni pred pričakovano menstruacijo test pokaže pozitivno nosečnost?? vem da morem počakati na izostanek menstruacije, namen imam še enkrat test ponoviti na dan pričakovane menstruacije (oz. vedela bom da je pozitiven že, če bom dejansko morala čakati na predviden dan menstruacije, ker jo po navadi dobim 2-4.dni prej)

hvala za odgovor in lep pozdrav

Test kaze prisotnost hormona v urinu, ker smo ljudje razlicni ni sistema ki bi bil 100%, je pa povsem mozno da test pokaze nosecnost ze teden dva po spocetju. Zanositev v prvo ni tako zelo nenavadna ali nemogoca, se pa veckrat govori o tistih ki imajo tezave, zato dobis lazen obcutek da je tega vec. Statisticno gledano je okrog 33% moznosti za zanositev, ce je z obema vse ok in imata spolne odnose v plodnem obdobju.

Pri naju, pa sva oba cez 30 je do zanositve prislo drugi mesec.

New Report

Close