Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Najstniska nosecnost

Najstniska nosecnost

Pozdravljene!
5.3 sem opravila test nosecnosti ki je bil pozitiven dan za tem se opravila se enega baby check mini ki je pokazal zelo mocni crtici. Pokazali sta se takoj za tem ko sem test pomocila v urin. Ginekologa klicem ze 3 dni in se ne oglasi. Rada bi vedela ali je test BC vam pokazal nosecnost pravilno ali ne imam pa dosti nosecniskih znakov npr. Bolece prsi,povecan apetit,M mi zamuja 2 meseca, cutim da se v mojem telesu zares nekaj dogaja 9 in sem res v dilemi nevem kako naj ravnam naprej stara sem 16 let aprila bom 17 najbolj me zanima ali me lahko ata in mami prepricata v opravljenje splava ce jaz tega ne zelim in kaksni so pri tem postopki aja fant je star 22 ima redno sluzbo skupaj sva ze 2 leti in oba si ful zeliva male strucke. Njegovi starsi so proti in moji tako da res nevem kaksni so postopki pri splavu ali se lahko sama odlocim ali mora biti tako kot recejo starsi?

Hvala za odgovore 🙂

tvoja odlocitev, ce si ga oba zelita in ce mislis da imata financna sredstva, nimas kaj razmisljat

No vsaj ena ki zna pomagat! In ji ni tesko odgovoriti!:) rada bi vedela samo to ce grem k G in nisem narocena ali me pregleda takoj ali morem cakati da me naroci me je pa zelo strah ker nisem vedela da sem noseca in smo bili (kot vsi moje starosti) zunaj vsi vemo da se zunaj ne pije vode tako da je bilo dosti alkohola prisotnega in cigaret zato me je se bolj strah in nevem na koga se naj obrnem 😏

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za odgovor! 🤗
Rada bi vedela se to ali me mora ginekolog GLEDE NA MOJA LETA vzeti takoj ( ce grem tja ker po tefeonu jih je dobit nemogoce ).
Prejsni vikend seveda se nisem vedela da sem noseca in smo sli ven (kot vsi moje starosti) vsi vemo da se zunaj ne pije VODA in tut cigaretam se nemoramo izgoniti ce kadimo ze precej casa zelooooo me skrbi ali je vse okej ali ne in bi cimprej rada vedela ali je ok ali ne 😏 zanima me tudi ali ti lagko otroka “vzamejo” ko se rodi. 😣

Hvala za odgovor;)

naceloma bi rekla, da je to nujna zadeva in te bo vzela takoj, oz. v roku tedna dni sigurno. ce si sedaj opustila alkohol in cigarete mislim da je cist ok in da skoda ni nastala. obvezno kupi folno kislino in takoj zacni jemat!

noben ti ne bo vzel otroka dokler bos skrbela zanj, nic bat. Otrok ima zaposlenega oceta, ki mislim da bo skrbel zanj, tako da nic se ne boj, crne misli stran in gasa z nasmehom novim zmagam naproti.

Hvalaaaa za odgovorrr!!!😄
Upam da bo vse ok tak kot mora bit bom si pa sla kupiti folno kislino. In ja seveda ko sem izvedela sem takoj pustila cigarete in alkohol za enkrat na strani 🤗

New Report

Close