Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Vaginalna krvavitev ali menstruacija

Vaginalna krvavitev ali menstruacija

Zivjo punce:) jaz imam en problem, nisem cist ziher da je to to apak se bojim da bi bilo. Stara bom 16 let in imam spolne odnose ze od 15. leta. Pred natanko 60-im dnevi nama je s fantom “pocil” kondom. Tabletko sem vzela kar pozno saj iskreno povedano prej nisem vedela da obstaja (nespomnim se znamke bila je jutranja tabletka ki naj bi preprecila nosecnost. Vzela sem jo 3-ji dan po spolnem odnosu). Znakov nosecnosti v vecini nimam nimam jutranje slabosti, nisem omoticna,nisem zaspana, tu in tam me boli glava. Morem pa povedati da imam napihjen trebuh in bolecine v spodnjem delu trebuha. Mogoce bote nekatere mislile da si nisem nic prebrala in sem povsem nevedna vednar sem preprala najmanj 10 spletnih strani in sem tudi opazila da ima vsaka zenska drugacne znaka oz. se pojavijo ob razlicnih casih. Kar me najbolj skrbi je menstruacija. Preprosto ne morem lociti vaginalne krvavitve in menstruacije. Obicajno M imam 5 dni in ne tako zelo mocno. Prepbrala sem pa da je V. krvavitev tudi do 5 dni in ne mocna (na vsaki strani je bilo malo drugace prosim ne me drzat za besedo). Ampak sem imela M se 24.2 kar je bilo 3 dni nazaj. Ali je mozno da bi V. krvavitev bila vsak mesec (2 meseca sta minila) 5 dni ali je to 100% menstruacija. Ce bi ta podatek kje nasla nebi pisala tukaj tako da vas lepo prosim da mi pomagate saj si ne zelim imeti otroka saj si mislim da zani ne bi mogla dobro skrbet kar si pa nedolzno bitje ne zasluzi! Hvala vam:))

Kaj pa test? Naredi test

New Report

Close