Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Strah v nosečnosti

Strah v nosečnosti

Pozdravljeni!
Sem noseča 26tednov in dajem skozi svoje najhujše obdobje v življenju zaradi predhodnih 3 splavov in zgodb mojih prijateljic o slabih izidih v nosečnosti sem v nenehnem strahu da bo kaj narobe da je otrok bolan da se bo kaj pojavilo ko prej ni bilo razvidno uglavnem izredne tesnobe občutim, strah, nespečnost grozno je prosim lepo če mi lahko svetujete kaj bi bilo dobro narediti ker se mi zdi da zelo škodim svojemu otroku z tem pretiranim stresom in strahom katerega ne znam odpraviti:(
Prosim za nek nasvet!

Vsako nosečnico skrbi če bo vse vredu z otrokom, če bo zdržala vsaj do 30 tedna…. polno enih skrbi. Verjamem da vas tiste, ki ste imele že slabe iskušnje vse to še bolj zdeluje. Te razumem in jaz bi na tvojem mestu šla do osebnega zdravnika, mu vse lepo razložila in ga prosila za kakšna pomirjevala, da ti vsaj malo pomagajo prebroditi še teh nekaj tednov.

pozdravljeni,
Ali imas lahko dve menstruaciji med nosecnostio? Namprec imela sem zadnji spolni odnos 20.1.2018 od takrat do zdaj sem imela ze 2menstruaciji ali je mozno da sem noseca? Zanima ne ko fant spusti vate koliko casa traja od tega ko spusti do oploditve.. ali je mozno da sem imela spolni odnos 20.1 in sem komaj zdaj noseca da je proces oploditve toliko casa trajal? Prosim za cimprejani odgovor prosimmm

New Report

Close