Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Nosecnost nezazelena

Nosecnost nezazelena

Pozdravljeni,
S fantom sva imela konec novembra in v zacetku decembra spolni odnos s prekinitveno metodo (izliva ni bilo v meni) ker sem dobila decembra redno menstruacijo nisem delala panike nato pa sem med decembersko ter januarsko menstruacijo takoj po spolnem odnosu dobila rahlo rjavkasto-rdec izcedek (toliko da se je videlo na hlacah) in je trajal dve dni. Nato pa sem imela sedaj se dva redni menstruaciji(januarja in februarja) vendar sem zaradi skrbi vseeno naredila dva testa v razamku enega tedna, ki sta oba pokazala negativno. Sedaj pa so me zacele boleti prsi, tudi bradavice imam nekoliko temnejse in obcutim napihnjenost. Ali je mozno da sem kljub vsemu temu noseca ali je to posledica zgolj preobremenjenosti in stresa, saj se studiram in si otroka ne morem privoscit?

Pozdravljena, mene vsak mesec pred menstruacijo bolijo prsi da jih pogledat ne smem, krce mam ze prej, slabosti … pa v 10letih nism nikol pomisnla das noseca. zdej pa ko sm, sm pa vedla… zenska dobr ve ko ni tko kot bi mogl bit oz ko je lepse 😉 Posebna energija

kdaj postane lepse? ker sem v 12 tednu pa mam vsega poln k… ze, tak da me zanima kdaj zacne clovek uzivat v nosecnosti?

drugace pa sama ce ne bi na uz videla v 6. 0z 7 tednu da sem noseca, ne vi vedela, ker razen izostanka menstruacije posebnosti ni bilo. utrujenost, slabost in bolece prsi so prisle kasneje

New Report

Close