Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje problemi z zanositvijo

problemi z zanositvijo

spostovani,
imam zelo velik problem, z fantam sva se odlocila da bi rada imela otroka poiskusava ze kar nekaj casa ampak se nikakor ne prime. do maja 2017 sem jemala kontracepcijske tabletke (priblizno leto in pol). stara sva 20let in sva oba pripravljena na to da v najino zivljenje pride se majhna kepica. v decembru sem odsla tudi na ginekoloski pregled kjer me je temeljito pregledala in ni ugotovila nikakorsne napake ali vzroka zakaj nemorem zanositi. spolne odnose imava redno. od 111eta pa do kaksnega leta nazaj sem imela zelo velike tezave z vnetji ledvic in mehurja (velikoktrat hospitalizirana pregledana tudi pri urologu ginekologu velikokrat narejeni tudi ultrazvoki itd vzroka nikoli ni bil najden problemi so se dogajali tudi vsaki 3teden) mogoce rada bi povdarila da so mi nekajkrat tudi najdi ciste ki so bile razposanje po mehurju tudi vcasih v ledvicah. ampak na te stvari niso dajali nic povdarka. glede hrane ter gibanja uzivam hrano ki jo skuhava sama (fast foodov ter oljnih stvari se vecinoma znebiva) veliko sva tudi aktivna skupaj hodiva v fitnes gore itd).
glede na to da se trudiva zanositi ze nekaj mesecev in pri obisku ginekologinje je bilo vse okej. me zanima imate kaksn nasvet kaj lahko se narditi? kaj paziti?

hvala za nasvet

New Report

Close