Najdi forum

Ali sem noseca…

Pozdravljeni!
Stara sem 16 in imam M, vendar ta ni redna in pride, ko pride. Lani je od marca pa do zacetka solskih pocitnic sploh nisem imela. Tako da izostanek M ni najbol nenavadna stvar pri meni ( zdi se mi da na M zelo vpliva stres, kar pa sem ga v tistem obdobju bila veliko delezna )…vendar sem oktobra letos imela prvi spolni odnos uporabila sma zascito…od konca avgusta do danes nimam M (prepisala sem se na drugo solo,veliko ucenja in ponovno veliko stresa)..vendar mi je vse skupaj cudno..konec novembra sem naredila test se pravi mesec po spolnem odnosu in je kazal negativno (uporabila sem clear blue ki naj bi bil najbolsi) naredila sem ga proti veceru, – . Se vedno pa nisem bila cisto mirna kajti konec decembra so se mi prsi ocitno povecale boli me pa samo leva dojka. Vcasih me v njej celo zaspika..pocutim se napihnjeno vendar se nisem zredila trebuh pa je zjutraj normalen..apetita nimam vse mi smrdi..vceraj pa sem spet proti veceru naredila se dva testa. Kazala sta negativno vendar se je na enem pokazala tako nevidna vodoravna crta da je prijateljica ni opazila, po dolgem prepricevanju da je tam in da jo jaz vidim in ona ne jo je videla..naredila sem drug test cez dve uri in + ni bilo…tista vodoravna crta ki se je na prvem pokazala: ali je mozno da je tista crta spodaj ze narisana in da se samo obarva ko si nosec? Ni obarvana samo res res skoraj nevidna je ( sprasujem se ce je vse to v psihi? In da samo sebe prepricujem da je tam in jo navsak nacin zelim videti da potrdi moje “znake”) ..nosecniskih znakov nisem imela razen izostanek M ( ki je pri meni normalen??), in vecje prsi predvsem leva,desna skoraj ne..ali je mozno da sem noseca?kljub -? In ce se narocim pri ginekololgu?kako izve da sem noseca? Ali je to samo med nama z ginekologom ali obvesti o tem tudi starse?..najlepsa hvala ze v naprej za odgovore

Pozdravljena,
prvo kar to bodo vsi reki: GINEKOLOG!
Drugo , nekatera dekleta rabijo ogromno casa da se jim uredi menstruacija, vecanje prsi, hormoni so normalni v puberteti. najbolj pa ti bo znal povedat zdravnik, krvni test je se vedno najbolj zanesljiv. 😉 le pogumno. Jaz zdaj cakam na zdravnika komaj cakam da odpotujem samo da se prepricam 😀

srecno

New Report

Close