Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Ali je možna nosečnost kljub "menstruaciji"?

Ali je možna nosečnost kljub "menstruaciji"?

Lepo pozdravljeni!
Najprej se globoko opravičujem, če že obstaja taka tema..vsaj zasledila nisem nič.
Lepooo bi prosila za kakšen nasvet ali pa je mogoče že katera bila v podobni situaciji.
Stara sem 26, en porod (maja lani) je za mano.
Prvo pravo menstruacijo sem dobila 14.9.2017 , nato pa naslednjo 2.10..itd, v glavnem so od takrat bile na 28-29 dni. Z možem imava zaščitene SO (kondom), spolne odnose sva imela 25.12.17, ter 1.1.2018, kasneje več nič. Sva pa 2x na začetku sexala brez zaščite, proti koncu pa z, do izliva torej ni bilo v nožnico direkt.
No pojavi se problem, ko sem 7.1.18 dobila menstruacijo. Nobenih krčev, nič. Krvavitev se je začela čisto rahlo od jutra do večera za en dnevni vložek, nato se je vlila in je močna bila 3-4 dni, nato še 2 dni manjši rjav izcedek. Ponavadi imam take menstruacije, le da so te od začetka močne. Najbolj pa me bega, da imam par znakov nosečnosti (mi je meso smrdelo, dosti uriniram), kar pa še ne pomeni nič. Predvsem so mi pa čudni rahli KRČI in bolečine v križu/ledvicah?? Točno tako je bilo, ko sem prvič zanosila. Pa ful me špana, ko ležim na boku. Ali je možno, da bi bila vgnezditvena? Kljub zaščiti in brez izliva v nožnico? Test nisem delala, ker mam tako ali tako 7.2. redni pregled pri G. Najbolj so mi čudni krči😕😕
Sem se kar razpisala, vendar sem tako lahko razložila..hvaležna bom za vsak odgovor!!
Pa lep pozdrav vsem!😉

New Report

Close