Najdi forum

Nastavek za isofix

Pozdravljeni.
Imam eno vprasanje. Z partnerico sva kupila vozicek camarelo 3v1. Naknadno sva pol kupila tudi isofix bazo, da bi lahko pritrdila lupinico v avto. Tu se pojavi problem. Namrec v trgovini Junior nama niso povedli da lupinica nima isofix nastavka(2 zelezni palici). Zdaj bi radi, da placam 40evrov da mi dajo novo lupinico in preoblecejo. Moje vprasanje je, ce bi se nekako dalo ti 2 zelezni palici vstaviti v mojo lupinico.
Lep pozdrav !

Pozdravljeni,

Ne vem, kako rešiti vaš problem, vendra sem tudi sama imela zelo slabo izkušnjo s trgovino Junior.
V oktobru 2017 sem kupila voziček Bexa, 2 v1, lupinico, isofix in zimsko vrečo. Veliko paketov, pa še vedeli nismo dobro, kaj je kaj. V januarju 2018 se je dojenček rodil, razpakirali pakete in ugotovili, da isofixa ni. Nedvomno isofix ni bi dostavljen, saj smo stvari doma zložili v garažo v zasebni hiši in ga torej nihče ni mogel ukrasti, še manj bi ga lahko izgubili.Poklicali smo upravo Juniorja, kjer so nam kar s sms zavrnili reklamacijo. Da ima trgovina Junior najvišjo ceno enakih izdelkov kot drugje, smo videli že prej, vendar smo se za nakup pri niih odločili ravno iz razloga, ker so nam prodajalke zatrjevale, da imajo odlično reklamacijsko službo. No, temu še zdaleč ni tako, skrajno ” pišmeuhovski odnos”.

Najmanj, kar bi lahko naredili in spodobilo bi se, da mi ponudijo nov isofix s popustom.

Zardu užaljenosti sem naročila nov isofix pri http://www.vozicki.net, plačala zanj 20 % manj, kot je v Juniorju in dobim ga že v petek na dom. G. Nejc je res super, vse je preveril, da bo lupinica zagotovo kompatibilna s Isofixom.

Torej, priporočam navedenega prodajalca, preden se odločite za nakup v trgovini Junior.

Pozdravljeni!

Pokličite 040-837-475
http://www.vozicki.net

nova
Uredništvo priporoča

imate tudi razstavljene modele mogoce ali zgolj spletno prodajo? tezko se odlociti po slikah na netu.

drugace pa so cene res ugodne in se bom sigurno odlocila za nakup pri vas, ko bo cas. cudno mi je edino, da je isofix baza 1/3 cene vozicka 3v 1 🙂

New Report

Close