Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje kilogrami v nosečnosti kar letijo gor

kilogrami v nosečnosti kar letijo gor

Res, da sem noseča v tretje in pri prvih dveh nosečnostih sem se zredila po 20 kil in so potem tudi z lahkoto šle dol. Me pa še vseeno zanima kako, da se ene zredimo občutno več kot druge.

Zanosila sem z 58, sedaj v 20. tednu nosečnosti imam že 10 kil več. Jem več, ker mi tako paše, če ne pojem 3 velike obroke na dan, sploh nisem sita, vmes pa še kakšno sadje.

Vsako telo drugače reagira. Imaš srečo, da ti gred po porodu kilogrami hitro dol. Jaz sem imela s tem težave. Med vsako nosečnostjo sem se zredila od 8-12 kg, po porodih je bilo pa težko spraviti dol samo 5kg.

Jaz sem se v nosečnosti zredila od 7 do 10 kilogramov (3 x noseča). Torej, sem se zredila normalno. Žal so mi po drugi in tretji nosečnosti ostali kilogrami in jih nisem uspela spraviti dol (no, po pravici povedano, se niti nisem ne vem kako trudila). Potem je svoje prinesla še mena. Tako imam sedaj, pri 60. letih, 15 kilogramov več kot sem jih imela kot mlado dekle.
Zdaj pa me itak zanima samo še to, da bi bila zdrava.
Na splošno pa se suhe ženske v nosečnosti precej zredijo, po porodu pa gredo hitro dol. Nekatere pridejo že domov iz porodnišnice kot manekenke.
Srečno.

New Report

Close