Najdi forum

Zanositev

Zdravo !

Vem da je na to temo ze veliko odprtega vednar sem se vseeno odločila, da vas malce povprašam za mnenje.

Torej, z partnerjem sva se odločila za otroka. Tabletke sem prenehala jemati 3 leta nazaj z namenom da telo izloci te kemikalije. 27. Oktobra sva prvič poskusila “sreco” od takrat vsak dan redno delava na tem da bi se le posrečilo. Sedaj pa me zanima če je možno že tako hitro opaziti znake zanositve? Namreč dva dni že imam napihjen trebuh in tišči me v spodnjem delu trebuha. Ovolacijo imam komaj 6.11.. sem prebrala veliko o ugeznitvi zato me zanima ce je mozno da je se je prijelo ze tako hitro?? Naredila sem test vendar vem da je zaradi hormona prehitro in bil je seveda negativen.

Znakov ni mogoče čutiti tako hitro, sploh pa niti ne moreš zanositi pred ovulacijo. Svetujem ti, da si na internetu prebereš malo več o znakih ovulacije (da boš vedela čim bolj točno, kdaj jo dejansko imaš) in o tem, kako menstruacijski ciklus sploh poteka. Glede na zastavljeno vprašanje, bi rekla, da teh stvari nimaš čisto razčiščenih. 🙂

Pozsravljena tamc00

Tudi jaz mislim da je prezgodaj ugotavljati ali se je prijelo ali ne. Na to najbolje da pocakas dokler ti M ne bo zamujala. Jaz osebno ti povem, da sem na zanositev cakala vec kot dve leti in nikoli nisem delala testa prej, ker sem se bala da bom razocarana. Vsaka pac naredi kakor zeli, vendar najbolje da se sprostis in pocakas.
Vso sreco vama zelim :).

Lp

New Report

Close