Najdi forum

Nosecnost ali ne?

Zivjo!
Imam vprasanje. Zadnjo M sem dobila 4.10.
Imam jo cca na 26- 28 dni.
Prejsnji teden sem imela tipicne pms znake( napete prsi,rahle krce tam dol, bolecine v krizu, dva dni glavobola), ki so izginili. M ni od nikoder. Vceraj sem delala test, ki je bil negativen.
Delava na otrocku ze neki casa.
Kako si naj razlagam to. Zmeraj sem dobila M 3-4 dni po pms znakih.
Hvala ze vnaprej!!

Zdravo.
Zadnjo M sem imela 10.10.2017 prejšnjo M sem imela 6.9.2017. Delava na tem da zanosom imava že eno hčerkico 5let staro. Zdej bi mogla kmalu pričakovati M naj bi prišla okoli 10ga. Ampak ker imam zdaj 6.11. fizioterapije me zanima če lahko naredim test že prej. Ker če sem noseča ne smem it na fizioterapije ker je prisoten laser (na roki) pa magnet… Imam na dotik zelo boleče dojke že par dni in napihnjen trebuh in čuden občutek v predelu trebuha (jajčnikov) rada bi naredila test zdej v ponedeljek zjutraj, ampak nevem če bo kaj pokazalo. Kupila sem CB digitalni.

Pozdravljena,

test seveda lahko narediš tudi prej, mogoče bo pa že pozitiven. Če bo rezultat negativen, pa to žal ni zanesljivo. Jaz bi rajši na fizioterapiji povedala, da obstaja monost, da si noseča, pa boš videla, kaj bodo rekli. Lahko tudi pokličeš in vprašaš svojo ginekologinjo, kaj ti svetuje.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!
Na vas se obračam z naslednjo težavo. Ne vem če sem slučajno noseča ali ne. Situacija je taka da sva z fantom imela septembra zaščiteni spolni odnos , septembra sem imela normalno menstruacijo. Potem oktobra pa sem imela namesto rdeče menstruacije rjavo menstruacijo/izcedek, in zdaj se je znova pojavilo to še ta mesec s tem, da sva z fantom imela pred nekaj dnevi spolno odnos in zdaj nevem ali sem noseča ali je kakšen drugi problem?

hvala za svetovanje

anonimna

Naredi test nosečnosti, pa boš vedela, ali si noseča ali ne.

Zdravo, prav tako imam tudi jaz vprašanje in sicer: Prejsnji teden mi je M zamujala, po enem tednu sem dobila mocne krce in rjavkasto-rdeco krvavitev. Naslednji dan pa sem dobila M normalne barve kot vedno.Testa se nisem opravila.
Kako si lahko to razlagam?
Lp.

New Report

Close