Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje NOSECNOST IN NOCNO DELO

NOSECNOST IN NOCNO DELO

Pozdravljene.

Prosim za pomoc. Noseca sem 5 tednov in moje pocutje ni najboljse. Imam tako sluzbo, da delamo tudi nocne izmene, jaz jih ne zdrzim vec, sem ze tako utrujena da mi gre kar na jok. Na prvi pregled pri ginekologu se vedno cakam, imam ga sredi novembra. V sluzbi pac nebi rada se povedala da sem noseca, vendar ne vem kako naj povem da nocnih izmen enostavno vec ne zmorem. Razmisljala sem, da bi povedala samo glavni sefici, katera pise urnik in jo prosila za prilagojen urnik. Bojim se pa tudi, da mi glede na to, da sem za dolocen cas, enostavno ne bojo podaljsali pogodbe. Kaj naj storim? Ima katera podoben problem oz ali ga je imela?

Hvala vsem za odgovore.

Kolikor jaz vem, naj nosečnice ne bi delale ponoči.Jaz sem imela obakrat izmensko delo in ni bilo problema, je pa res da sem bila na prvem pregledu okoli 6 tedna in mi je ginekolog napisal da sem noseča s tem sem potem šla k svojemu osebnemu zravniku in sem uredila.Kar se pa tiče zaposlitve za določen čas zna pa biti problem, upam da uspešno rešiš.

kar nas ne ubije, nas naredi močnejše!

Če se bojiš, da ne boš zdržala do sredine novembra, se obrni na osebnega zdravnika. Tudi osebni zdravnik lahko naroči krvni test nosečnosti in ti izda potrdilo. To potrdilo daš potem delodajalcu in se dogovorita, kako naprej.

New Report

Close