Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Digitalni Clearblue in tedni nosečnosti

Digitalni Clearblue in tedni nosečnosti

Zanima me, ali je katera imela podobno izkušnjo in razlago teh tednov…
Torej, pred tednom dni sem naredila test Clearblue in bil je pozitiven, pokazal je tudi, da gre za nosečnost 2-3 tedne od spočetja. To mi je šlo skupaj z zadnjo menstruacijo.
Po slabem tednu dni ponovno naredim test, pričakujem da bo na testu prikazano, da je +3 tedne od spočetja, kot sem pričakovala, vendar je ponovno pokazalo, da gre za 2-3 tedne od spočetja. Seveda me sedaj skrbi da je kaj narobe.
Sem pa pozabila ko sem konico pomočila v urinu, na koncu, na konico dat pokrovček gor, če to res vpliva, ne vem in nisem uporabljala prvi jutranji urin. Ampak to nisem niti prvič ko sem delala test, torej teden dni nazaj.
Je še katera delala ta test in kako je bilo z rezultatom….

Meni je CB pokazal 2-3, ko sem pričakovala, da bo šele 1-2. Potem mi je čez en teden spet pokazal 2-3. Me je matralo in sem čez en teden spet ponovila test, takrat je pokazal 3+. Z nosečnostjo je bilo vse v redu, zdaj sem v 28. tednu.

Pokrovček pa kolikor vem ne vpliva na rezultat, zraven je bolj iz higienskih razlogov.

New Report

Close