Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Tolmačenje nosečnostnega testa

Tolmačenje nosečnostnega testa

En dan pred izostankom menstruacije sem naredila test. Naredila sem ga dopoldne, prej sem spila cca 3 dl tekočine in pojedla 2 večji jabolki. Tako da me je pošteno tiščalo na vodo.
Test je bil sprva negativen. Po cca slabih 5 minutah pa se je nekako zasvetila izredno rahla rožnata črtica (kot da gre za nosečnost) . Lahko bi bila nosečnost, ali pa je mogoče možno, da se je ta črtica zagledala zaradi tega, ker se je listič zmočil in jo je urin nekako naredil vidnejšo . Kaj pravite? Ima katera takšne izkušnje. Sedaj mi zamuja drugi dan….

Naredi še en test, tokrat s prvim jutranjim urinom. Ne vem, zakaj tri dni kasneje še kar razglabljaš o tistem testu, ki ti ni dal jasnega rezultata.

Če se bo katera spraševala, bi rada dodala, da sem včeraj naredila ponoven test z Baby check, spet popoldne, vendar je bila po cca 5 minutah vidna sicer svetlo rožnata črtica (Oz skupaj dve črtici). Jutri zjutraj naredim še en test, tokrat s prvim urinom, ampak mislim da že z včerajšnjim testom več ni dileme.

Če se je črtica pokazala že s popoldanskim urinom, verjetno res ni več dvoma. Tudi v navodilih za uporabo ponavadi piše, da je treba prvi jutranji urin uporabiti pred izostankom menstruacije, po izostanku pa se test lahko opravi kadarkoli tekom dneva. Čestitke! 🙂

New Report

Close