Najdi forum

Pod srcem nosim

Punčko in poimenovala jo bom Chihuahua. Ker pa živimo v Sloveniji, da nebo težav bo veljal rek piši kao što govoriš. Torej v začetku letu 2018 bo na svet prijokala punčka z imenom Čivava. Kako se vam zdi to ime? Možu ni po godu, ampak jaz nosim pod srcem dojenčico in menim, da glede na to da me čaka porod, imam pravico odločiti sama. Tako sva se zmenila že preden sva izvedela spol, sedaj pa se kuja in norčuje. Sem trdno odločena za Čivavo in ne odstopam, pa briga me kaj si bodo mislili drugi. Sem že prejela par kritik ampak meni je vseeno! Ime mi je všeč in basta!

Dj se zajebavaj ti cucek garažni.
Zdj si pa prekoračil svoja navodila! Teh tem ti nismo dovolili odpirat.
Nazaj v garažo!

Spet si pil in tvoje provokejšen.

nova
Uredništvo priporoča

Haha

Tebi pa je ime Kokoška?

Moj Bog, zmeraj hujši primerki se zbirajo tukaj. Kaj vse tukaj človek ne prebere.
Avtorica, ne delaj se norca iz teh stvari.

Gosoa Majda1948 prosim povejte, da bi se tudi gospod župnik strinjal, da se vsak odloči kakog ga je volja. Če mi je všeč ime ga imam pravico izbrat!

Pravico izbrati seveda imate, ampak gospod župnik vsakomur najbolj priporoča stara imena iz Svetega pisma in na takšna imena tudi daje popust pri sv. krstu.

Ne jebi in ne laži se. Glej, ker bo š pri Bogu odgovarjala za laži. Nič popusta ne bo na humor dal. Naravnost v pekel greš, tvoja duša prihaja od tam.

Jaz sem zelo redno pri spovedi, tebi pa tudi priporočam, ker Bog grdih besed ne odpušča.

Tvoje mesto je pekel in tam greš, tako sama hočeš. Nisi izpolnila da bi bila duhovnica, pardon duhovjik, zdaj pa si jezik drkaš na cerkev. Ti si vsa iz pekla doma.
Na srečo nisem katolik.

Nekatoliki greste v pekel.

To pa ne drži.

Ti grešiš in delaš namenoma, pa še v imenu cerkve zavajaš.
Dala sem za prebrat sorodniku ki je duhovnik in se z mano strinja, da tvoje pisanje je mimo.
Tudi taki kot ti so šli teologijo študirat in enim par se je pobrcalo v glavo. Si morda izmed njih in študirala teološko?

Zakaj vedno pišete ‘pod srcem nosim’? Zakaj ne npr. za popkom nosim, pred ritjo nosim … ali pod gofljo nosim, nad muco nosim…??? Zakaj?

Tudi meni je izjava, da pod srcem nosi, čista bedarija. Pa sem ženska.
Bolj primeren bi bil izraz pod svojo blesavo prazno glavo nosim…itd.

glavno, da v glavi nič ne nosiš 🙂

boli me patka, kam grem, ker pekel imam že tu

Elvir VR6 a si zanosil izvenmaternično?

Ves, da so nekatera imena v sloveniji in evropi prepovedana? Pa dej no, ne bos dala otroku ime čivava. Ti ga takoj odvzamejo. Daj no tebi samo hormoni nagajajo. Ko sem si jaz kupila psa (rottweiler) sem mu dala ime Chop. Meni je izredno vsec.Pa so se vsi cudili zakaj ,tisti ki so pa vedeli kaj pomeni pa so me cudno gledali. Razmisli kaj se bo potem ce bos otroku dala tako ime.Se mi smili ta tvoja hcerka

… Psa?
Res? Pri vseh imenih si nasla ravno civava? Potem pa sem jaz cudna ker bom svojemu sincku dala italijansko ime. Kaj pa Marija ali pa Ana? Mojca, Karin, Izabela, Karmen??? Niso to lepsa imena? Verjetno de pa malo hecas , ne? Torej v Sloveniji je legalno poimenovati otroka civava? Sem mislila da imamo par omejitev? Jaz imam tudi odkar sem noseca celo norijo glede imena ampak.. Mojemu dragemu ni vsec ime Ezio. Zivimo v Izoli zato jaz ne vidim problemov… V svojem primeru jaz ne razumem svojega moza v tvojem pa razumem tvojega. Nekje je meja ves

New Report

Close