Najdi forum

Prazna GV

pozdravljeni. 11.9.2016 sem rodila. Ker sem dolgo dojila sem prvo menstruacijo dobila komaj 5 junija letos, drugo pa 3.julija. Potem je vec nisem dobila, 9.9.je bil test nosecnosti prvic pozitiven.
Sedaj bi mogla biti po takem v 12.tednu nosecnosti. To mi je jasno, da sem verjetno kasneje zanosila, saj sem vcetaj imela prvi UZ in je ginekolog rekel da je nosecnost stara 5 tednov in 2 dni. Vendar je rekel da je samo prazna vrecka in da ni utripov. Ali je to normalno da se ni utripov ali bi me moralo skrbeti? Ponovno me je narocila cez 1 teden in je rekla da bomo videli kaj bo. Zelo me skrbi da bo spet rekla da ni utripa;/. Rekla je tudi na na desnem jajcniku opazi cisto. Ali je lahko to kaj nevarnega? Kako lahko ta cista vpliva na nosecnost?
Hvala Vam za vase odgovore. Upam da bodo tolazilni, saj me zelo skrbi in vem da bo ta 1 teden dni do ponovnega UZ zelo mucen.

Lp

Pozdravljena,

kolikor vem, je normalno, da pri 5 tednih utrip še ni viden. Če bi bilo jasno, kdaj si zanosila, te tako zgodaj sploh še ne bi naročili na pregled, ravno iz tega razloga. Strokoven odgovor ti lahko da dr. Pušenjak na forumu ABC ginekologije in porodništva. Srečno!

https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=19

Hvala za vas odgovor. Upam da bo naslednjic viden utrip. Verjamem da je tako, daj me je v 1.nosecnosti narocil v 9 tednu. Sedaj pa upam da po nepotrebnem nervoza kaj bo cez 1 teden.

New Report

Close