Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Počen kondom, kaj zdaj?

Počen kondom, kaj zdaj?

Zdravo,
pred enim tednom sem imela spolni odnos in nama je počil kondom. Zjutraj (8h po odnosu) sem uzela Norlevo, jutranjo tabletko. Od stransih učinkov sem imela le šibo vrtoglavico. Danes (7 dni) po odnosu pa sem opazila rahlo krvavitev. Prebrala sem veliko forumov in na nekaterih piše da je to znak nosečnosti (ko seme pride do jajčeca in se oplodi), drugje pa piše da je to lahko tudi stranski učinek jutranje tabletke (30% žensk ima takšen stranski učinek).

Naredila bi test nosečnosti, a se mi zdi da je še prezgodaj. Do naslenje menstruacije pa je še 14 dni.

Zanima me, če je možno da je to le stranski učinek in če priporočate, da useno že naredim test nosečnosti.

Hvala in lep pozdrav.

Če imaš do menstruacije še 14 dni, potem si sedaj v fazi ovulacije. Delat zdaj test nima smisla.
Počakaj do predvidene M. Ampak upam trdit da nisi noseča.

Hej, imam še nekaj “znakov” ki nevem ali so znak nosečnosti ali samo stranski učinek jutranje tabletke.
Torej kot sem že povedala, sem imela točno en teden po odnosu/ko sem uzela tabletko rahlo krvavitev (samo en dan). Sedaj pa sem opazila še bolečino v hrbtu in več aken po obrazu (to se mi ponavadi zgodi 1 dan pred M).

Veliko sem brala, da so to znaki nosečnosti in sem vedno bolj zaskrbljena!

Pa še to, kdaj je primerno narediti test nosečnosti? Imam še dobrr teden do naslenje M in sedaj me je že pošteno strah!

Hvala za odg. in lp

Pozdravljena,

ali niso te stvari razložene v navodilih za uporabo? Sama jutranje tabletke sicer nisem nikoli vzela, ampak kolikor vem, naj ne bi vplivala na menstruacijo oz. bi morala naslednjo menstruacijo dobiti normalno, ob pričakovanem času. Tako da po mojem tudi testa nosečnosti nima smisla delati do izostanka menstruacije. Srečno!

New Report

Close