Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Krci otrdelost brce

Krci otrdelost brce

Nevem kako naj si razlagam…nisem nasla odgovora na vse to. Sem v 37 tednu in ze dva tedna od nekaksnega belega sluzasto-gostega izcedka naprej imam krce spodaj-neznam opisat tocno kje nevem ali so mogoce to popadki…studiram tudi ce so zaradi otrokovih gibov ki so najbolk prisotni zjutraj in zvecer pri pocivanju torej…so cedali bolj pogosti in mocnejsi- po dnevih mislim in tudi boleci…motece je tako da komaj zaspim pocutim se pa zelo zivcno in imam obcutek da mi bo kar uslo- namrec skos hodim na wc in ko grem mislim da mi bo se kaj ven padlo… imam pa tudi otrdel trebuh ampak imam skos tako napetega ze dolgo. Bila sem tudi na urgenci v porodnisnici ker sem se slabo pocutila in so ugotovili da imam nizek pritisk in sem slabokrvna dobila sem tablete…ctg je bil pa super.

Pa tudi obcutek imam da mi dol pritiska…sploh zvecer. Je mogoce da sem odprta ze kaj? Nic niso rekli…

Hojla,
Jaz sem v 35 t. in imam podobne simptome, ves cas hodim na wc in cutim nekaksne krce v spodnjem delu trebuha. V prvo sem rodila 12 dni pred rokom, sedaj imam obcutek da bo tudi prej. Poskusam pa vseeno vsak dan it na en kratek sprehod z mozem in otrokom, ker se potem veliko bolje pocutim.

nova
Uredništvo priporoča

Ja na sprehod tudi jaz grem mi ni problem razen tega da sem zadihana… Tud men se zdi da bo tole prej…rok imam sicer 27.9 nevem

Mislite da bom prej rodila po mojih opisih?

Popadkov ne boste zgrešili. Verjemite, da ne.
Vse kar se dogaja je normalno, saj se telo pripravlja na dokaj težko “obdobje”.
Otrdevanje trebuha, lažni popadki, nič takega.
Glavno, da štejete gibe in da jih je dovolj. Vse ostalo pa je normalno.

Ni nujno, da prej rodis. V prvi nosecnosti sem bila precej vec aktivna in nisem pocivala skoraj nic cez dan, poleg tega imam 105 stopnic do doma, ki jih prehodim vsak dan vsaj 2x. V drugi nosecnosti pa pocivam vsaj zdaj v zadnjem mesecu tudi cez dan cca 3- 4 urce. Trenutno sem v 37 ted., pocutim se dobro, edino zadihana sem hitro. Poleg tega pa mi od 35 tedna dalje zelo nagaja zgaga in sem vsak dan na Donatu. Ponoci se zbudim vsaj dvakrat, najbolje pa spim od 2.00 ure dalje, ko se mu zelodec umiri in sprazni. Imam dva vzglavnika za spat do 2.oo ure oz tolko casa kot me matra, zadnji obrok pojem cca 19.00 uri, pa me kljub temu matra. Zredila sem se za 12 kg. Sicer se pa ze vsi zelo veselimo pikice in kmalu bomo pozabili na vse nosecniske tegobe ☺

New Report

Close