Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje temno rjava menstruacija in možnost nosečnosti

temno rjava menstruacija in možnost nosečnosti

Pozdravljene,

glede na to, da nikjer nisem zasledila podobnega dogajanja še jaz povem svojo zgodbico.
14 dni pred menstruacijo sem imela nezaščiten spolni odnos z željo po nosečnosti. M je prišla kot ponavadi 26i dan rahlo rdeča in potem je trajala dva dni vendar v temno rjavi barvi. Brez posebnih bolečin ( navadno kot m špikanje), brez vonja, brez srbeče nožnice. Od prebiranja po forumih se mi je zmešalo tako sem upala, da sem noseča in vsa vesela hodila naokoli, celo namislila sem si, da imam tisti nosečniški sijaj v očeh. Temno rjava menstruacija je trajala dva dni brez posebnosti normalni bolj gosti izcedki. Danes 6 dan po menstruaciji sem kupila test v DM stane 3.99EU vsa v pričakovanju čakala na plus vendar je pokazal razočarani minus. Tako, da kljub temno rhjavemu izcedku nisem noseča.
Bom pa šla na pregled ginekologinji in vam lahko sporočim zakaj je do tega prišlo, seveda če mi bo povedala.

Lep pozdrav vsem, še posebno tistim upajočim na plus <3

New Report

Close