Najdi forum

Nosecnost

Pozdravljeni, danes sem imela ginekoloski pregled kjer so mi potrdili nosecnost v 5.tednu,gre za prvo nosecnost…ginekologinja je potrdila,da je plod lepo v maternici ampak,da je izven maternice opazen mehurcek v katerem je kot nekaksna tekocina za katerega ni znala nic povedati in ni mi znala odgovoriti na nobeno zastavljeno uprasanje…malo sem v skrbeh,pravi,da bomo opazovali ampak meni to ne da miru…prosim za pomoc,hvala…:)

Živijo. 🙂
Čestitam za nosečnost. Ne vem pa, kakšno pomoč želiš, saj nisi postavila vprašanja. 🙂 če si na tak način spraševala ginekologinjo, najbrž ni vedela, da jo kaj sprašuješ. 🙂
Drugače pa mehurček s tekočino je lahko ostanek jajčeca, ki se je oplodilo. V tako zgodnji nosečnosti se ga še da videti. Potem izgine, se zmanjša. Druga možnost je kakšna vodena cista, ki pa načeloma tudi izgine, ni nič nevarnega. Bodo jo pa seveda spremljali, v primeru da raste, jo lahko tudi operirajo. Ampak to so skrbi za naprej. S tem se ukvarjaj, če do tega pride. Zdaj pa uživaj, če ti le ni preveč slabo.
Lp

New Report

Close