Najdi forum

znaki nosečnosti

Pozdravljeni,

pišem Vam ker sem zaskrbljena, da sem morda noseča. Imam 22 let in s fantom sva skupaj 3 leta, zaenkrat otroka še ne načrtujeva, saj si ga ne moreva privoščiti, ker oba še študirava. Prvi dan zadnje menstruacije je bil 30.5. Načeloma imam redne menstruacije na 27 dni, ter trajajo 4 dni. Sprva ponavadi dobim malo temnejši izcedek, potem drugi dan pa dobim močno menstruacijo z menstruacijskimi krči. Kontracepcijskih tabletk ne uporabljam, sem jih vendar sem jih nehala jemat, ker so mi povzročale grozne glavobole. Tako, da s fantom uporabljama za zaščito kondom. 10.6 sva imela spolni odnos, vendar ni bilo izliva v nožnico. Pred izlivom je nataknil kondom, tako da sem razmišljala, če bi lahko zanosila od predsemenske tekočine? Ponavadi vedno takoj na začetku uporabiva kondom, a tokrat ga nisva. Od 8-15.6 je bila predvidena plodnost, 13, in 14.6 pa naj bi imela ovulacijo. 20.6 sem imela nek čuden izcedek, ki je bil rahlo krvavkast-rozast, ta izcedek sem imela tudi včeraj. Danes pa sem zjutraj na stranišču opazila, da sem dobila temno rdečo krvavitev z velikimi koaguli, ki še jih prej nikoli nisem imela. Naslednjo menstruacijo bi morala dobiti 27.6. Sedaj me zanima, če je možno, da sem noseča? Skrbi me le to, da imam menstruacije ponavadi redne in da jih spremljajo krči, sedaj pa je menstruacija prišla prezgodaj in je polna koagulov, temno rdeče barve, ter niti ni tako intenzivna kot ponavadi. Je smiselno sploh delati test nosečnosti, dokler še krvavim? Meni se ne zdi, bom pa naredila test takoj po prenehanju krvavitve, me pa je strah, da test ne bo pokazal realnega rezultata, saj je še zelo zgodaj. Nindacijska krvavitev nastopi znotraj 6-9 dni po ovulaciji, če se ne motim? Je možno, da imam to nindacijsko krvavitev?

Lp, in hvala za odgovor že vnaprej.

New Report

Close