Najdi forum

Nosecnost

Pozdravljeni!

Midva s partnerjem sva imela spolni odnos saj si oba zelo zeliva otroka. Menstruacijo bi morala dobiti 28.5.17 vendar je nisem dobila, zato sem naredila test nosecnosti po 5 dneh izostanka menstruacije, ki pa je bil negativen. Danes je 9 dan od izostanka in dobila sem rahlo krvavitev.
Sicer imam vse simptome kot so bolece prsi, spala bi celo vecnost, zeljo po hrani, ki mi prej nikoli ni padla na pamet itd. Prosim pomagajte!
Hvala.

Meni v prvo ni pokazalo po cca 10 dneh, po 14 h pa je. Poizkusi spet čez par dni.

Zdravo! Ne vem ce to spada sem ampak lahko poskusim. S fantom nisva imela spolnega odnosa,prišlo je le do igranja z rokami ampak po vsej verjetnosti ni prišlo do vnosa semenske tekočine v mene,nisva prepričana. Menstra mi zamuja danes ze tretji dan,imam občutljive prsi oziroma bradavicke,boli me hrbet,sem tudi napihnjena,ni mi pa nic slabo,nisem občutljiva na hrano ali na vonjave,nimam glavobolov in tudi območje okoli bradavic ni potemnjeno. Je možno da mi je menstra zaostala zaradi stresa in nenehnega skrbenja da sem mogoče noseča? Obstaja možnost da sem?

New Report

Close