Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Mrtev plod v 35. tednu nosecnost

Mrtev plod v 35. tednu nosecnost

Pozdravljeni.
V 35. Tednu nosečnosti je mojemo otroku prenehal biti srcek. Ne vedo, kaj in kje bi bil lahko razlog za to. Izkusnja skozi katero greva s partnerjem je resnicno tezka, saj je to res obdobje, ko se 100% veselis otroka in imas ze vse pripravljeno za otroka, nato pa taka novica. V porodnisnici so mi dajali tablete za spodbujanje popadkov in sem uspela roditi. Sedaj imam pa problem z nastajanjem mleka. Zanima me, kaj lahko storim da bi preprecila mastitis. Mleko se mi ne izloca, ampak so dojke vse bolj trde in bolece. V porodnisnici so mi rekli samo, da naj cim manj pijem in si dajem hladne obkladke. Zanima me, ce je se kaj v moji moci kar lahko storim oz. kako priporocljiva ali nepriporocljiva so tablete za zaviranje nastajanja mleka.

In se naslednje vprasanje. S partnerjem si vseeno zeliva otrocicka in sva oba stara ze cez 30. Ampak ce se bova po tej tezki izkusnji vseeno odlocila,da ponovno poskusiva zanosti, koliko casa je priporocljivo da pocakava?

Pozdravljena,

iskreno sožalje za vajino izgubo. Ne morem si niti predstavljati, kako boleča izkušnja je to. Kar se tiče tvojih vprašanj, pa bi ti priporočala, da jih zastaviš na forumu ABC ginekologije in porodništva (https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=19), kjer ti bo dr. Pušenjak strokovno svetoval.

New Report

Close