Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Test nosečnosti – zmedena

Test nosečnosti – zmedena

Pozdravljene nosečke in bodoče nosečke.

Imam problem in morda mi katera lahko pomaga. Z možekom sva začela delati na bejbiju in danes sem naredila prvi test nosečnosti odkar poskušava. Menstruacija zamuja teden dni, zato sva mislila da je to to, ampak sva zmedena zaradi testa (prilagam slike). Ali je možno, da je črtica, ki nakazuje nosečnost tako zamaknjena? (Slika 2, kjer sem označila z rdečo). Praktično se je naredila na pregibu, kjer je malo večji rdeč madež, sicer druge črtice ni. Verjetno to ne pomeni nič dobrega ne? Naj povem, da sva edini SO v tem mesecu zaradi moje službene poti imela samo 5.3. Ne kaže dobro, ne? 🙁

Slika 1

Slika 2

Hvala vam za pomoč in morda malo vzpodbude…

Se opravičujem, 5.4. je mišljeno 🙁

Pozdravljena,

kolikor vem, se tisti del testa sploh ne bi smel obarvati, tako da je to po mojem neveljaven test. Tisti izbočeni del vsekakor ne “velja” kot črtica. Kar pa seveda ne pomeni, da nisi noseča – pri neveljavnem testu se pač ne ve. Jaz bi ob prvi priložnosti testirala še enkrat s prvim jutranjim urinom. Srečno!

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za odgovor, sem to naredila danes zjutraj in razplet je na žalost pričakovan. – 🙁

Slika 1

Žal mi je, poznam to razočaranje. Ampak če sta ravno začela delati na naraščaju, nič ne skrbi, še pride vajin čas. 🙂 Srečno!

Čisto iz firbca, kaj pa pravite na tole?
Pričakovana menstruacija danes ali v roku dveh dni.
S to firmo testa sicer nimam izkušenj, meni se zdi, da je črtica, ampak švoh. Je pa test delan zvečer, slikica posneta v roku 5min po testu.
Pri prvem otroku sem imela res močno črto, tako da sedaj nisem prepričana, a to je ali ni.

[img]http://pics.si/?di=FQCA[/img]

Če si slikala test po 5 minutah, mislim, da bo tole začetek nosečnosti. 🙂 Sploh če si delala test zvečer.

S tem je sicer tako po mojih izkušnjah – če vidiš čisto rahlo črtico, kar ne verjameš, ampak črtica je črtica. Če je test negativen, trak ostane bel in konec, se ne izriše čisto nič, pa če še tako gledaš. 🙂 Zavede te lahko edino, če preteče več kot 10, 15 minut – to ponavadi piše tudi v navodilih. Takrat test ni več veljaven, ker se pa lahko izriše bleda črtica, ko se test posuši. Ampak kot rečeno, po 5 minutah še ne.

Ponovi test čez dan ali dva s prvim jutranjim urinom, bi morala biti že močnejša črtica.

Pozdravljene punce…jaz sem tudi zmedena…ne vem a ta rahla črtica lahko pomeni da sem noseča?[attachment=0]20170507_175350.jpg[/attachment]

Če je to slika v doglednem času (do 10min), bi jaz rekla,da ja. Sicer pa za vse neučakane, ki tako kot jaz delamo teste malo bolj zgodaj, mogoče kateri pomaga stran countdowntopregnancy (sem jo odkrila v iskanju ob svoji nesigurnosti glede testa). Tam lahko vidite slikice testov ostalih in date na glasovanje, kaj folk misli o vaši:) ni zanesljivo, naredi pa čakanje na bolj ziher rezultat bolj zanimivo:)

Ja tako se mi je pokazal po približno dveh minutah in tako je tudi ostalo

Jaz sem delala vse nosečnosti teste z najcenejšim Baby check testerjem (slabe 3 €), sta dva v pakiranju in vedno mi je že prvi test prav pokazal. V kolikor si v dvomih lahko vedno še enkrat preveriš…

https://www.sanolabor.si/public/upload/artikel/1376985826_baby-check-mini-web.gif

Vso srečo bodočim mamicam 🙂

Pozdravljeni,
Tudi jaz sem zmedena oz v vsej svoji trenutni zmedi sem na hitro v muellerju kupila clear blue digitalni test in naredila vse po postopku. Navodila noter so bila malce zblejena pa vseeno, pri vseh testih pomeni + nosecnost,- pa ne. Tako je na mohemo napisalo Schwanger (se mi zdi) in avtomatsko sem to smatrala kot napako. Ampak malo berem in to pomeni nosecnost??! A niso vsi testi z znaki + – ?
Lep pozdrav

Pozdravljena,

“schwanger” v nemščini pomeni noseča, ja. Če se rezultat izpiše z besedo v nemščini, bi v primeru negativnega rezultata moralo pisati “nicht schwanger”. Je pa sicer očitno prišlo do neke napake pri uvozu, ker je to več kot očitno test, namenjen za nemški trg. Na mojem cb digital, tudi kupljenem v mullerju, se je lepo izpisal +/-, tako kot pri digitalnem testu recimo iz lekarne.

Najboljše bo, da kupiš še en test in ponoviš testiranje. Pa natančno preberi navodila in slikaj test, če rezultat ne bo + ali -. Ker tako za nazaj potem ne moreš več zanesljivo vedeti, kaj je in kaj ni pisalo. Pa srečno!

[attachment=0]22809658_10210434668651480_1412737516_n.jpg[/attachment]pozdravljeni! mi lahko prosim nekdo pove, če je ta test pozitiven? first sign duo, obakrat zmazek.

še enkrat ponovi testiranje. Test moraš za dovolj časa pomočiti v urin – jaz za vsaj 15 sekund. Daj sporoči

New Report

Close