Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Vgeznitvena krvavitev

Vgeznitvena krvavitev

Zdravo.
Mene zanima jaz imam redno menstruacijo vsaki mesec okoli 28. Sedaj sem pa zacela krvaveti 19. Ali je to res moznost za vgeznitveno krvavitev ali je kaj drugega in koliko casa traja ta krvavitev?
Hvala za odgovore lp

Vgnezditvena krvavitev se tipično pojavi 2 – 7 dni pred pričakovano menstruacijo, ne traja dolgo in ni obilna, samo par kapljic (pogosto samo malo krvavega izcedka, ko se obrišeš). 9 dni pred m je malo zgodaj, je pa možno, če je ovulacija v tem ciklusu nastopila prej kot običajno. Če je krvavitev močnejša in traja dlje (kot m ali podobno m), je malo verjetno, da gre za vgnezditveno krvavitev.

Živijo. Včeraj na 21. dan ciklusa sem opazila na papirju kapljico krvi po obrisanju. Še nikoli nisem imela vmesne krvavitve, tako da sama sklepam, da gre za vgnezditveno krvavitev. Imam pa pcos, ali ima katera s tem stanjem kdaj krvavitve zaradi pcos? Sicer vem, da ne morete zagotovo vedeti- bom počakala na drug teden ali dobim M, ali grem po test (bom sporočila moj rezultat vmesne krvavitve). Lp

Živjo. Samo v informacijo ostalim, ki iščete odgovore- moja krvavitev (res samo kapljica svetle krvi) se je izkazala za vgnezditveno krvavitev. Krvni test je pokazal nosečnost. Lp

New Report

Close