Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje plodu nehalo biti srce

plodu nehalo biti srce

Spoštovani,

v 4 tednu nosečnosti sem dobili rjav izcedek. Nakar me je moja zdravnica napotila v bolnico. Naj povem da sem rodila že 2 otroka, s katerima sem imela rizične nosečnosti (krvavitev, strogo mirovanje). Po pregledu v bolnici so me obdržali 2 dni. Po viziti je bilo stanje za zdravnico sprejemljivo in me napotila domov, saj je bil ultrazvok vredu. Čez 1 teden sem imela kontrolo pri ginekoligu, kateri mi je predpisal tablete DABROSTON. Te sem jemala 2 * dnevno. V 9 tednu sem imela ultrazvok, bilo je vse vredu… poslušali smo bitje srca. Po mojem vprašanju ginekologinje ali še naprej uporabljam tablete DABROSTON, mi je odg, da ni potrebno več, ker je vse ok.
v 12 tednu pa sem imela nuhalno svetlino in pri pregledu ugotovi, da je plod brez utripa, prekrvavitve. Po izmeri ploda je ugotovila, da se je njegova rast končala po 9 tednu.
Zanima me ali j tu krivo prenehanje tablet DABROSTON? Večkrat sem prebrala, da te tablete morajo jesti vsaj do 12 tedna oz s počasno prekinitvijo.
Prosim za odgovor,
hvala,

New Report

Close