Najdi forum

Mozna nosecnost?

Spostovani!

Sem 18 let star fant in imam 15 let staro punco, oba se zavedava, da za nekatere ta razlika v starosti ni primerna vendar to ni pomembno, skupaj sva ze malo vec kot 3 mesece, najin prvi spopni odnos pa sva imela malo po 1 mesecu, prvih nekaj spolnih odnosov je bilo malo reskiranih, poskusala sva celo brez kondoma in reskirala tako da sem koncal v njeni noznici(z kondomom). Vendar je imela menzo normalno in pocutje je bilo vredu, nazadnje pa sva imela spolni odnos 14 dni nazaj, in sicer je bil najvarnejsi doslej, uporabil sem kondom ter umaknil ven preden bi koncal, kondom sma vrgla vstran ter ni bilo znakov sperme ali poskodbe na kondomu, zdaj pa jo ze en teden neizmerno bolijo dojke, bradavice so nenehoma trdne, velikost sw je ze na videz spremenika ter cuti veliko bolecine, menza ji zamuja 1 dan (ima izracunan ciklus) in o teh zadevah se ne pogovori z svojo mamo prav tako pa ne zeli narediti nosecniskega testa. BOJIVA SE DA JE NOSECA!!! Kot sem povesal spolni odnos je bil varen, sam ne pomnim da bi sperma prisla v stik z njeno vaginu tudi ce bi jo imela na roki in jo ponesreci nanesla dol, ze po spolnem odnosu sem bil preprican da nemore biti nic narobe zdaj pa vedno bolj kaze simptome utrujenosti lakote in slabosti, sam sem v ogromni stiski v velikem stresu in nevem kaj naj nardim, poskusam ji pomagati in svetovati pa nevem kako, konstantno se kregava in nemorem spati. Kakrsen koli nasvet ali pomoc bi bila pravsnja
Prosim za odgovor

Lep pozdrav

Naj se dodam, da ne je koncentracijskih tablet.

Koncentracijskih*

nova
Uredništvo priporoča

Kdaj pa sta imela spolni odnos nazadnje PRED tem varnim in kakšen je bil? Med spolnim odnosom brez izliva in s kondomom verjetno res ni zanosila, lahko pa je zanosila recimo en spolni odnos prej.

Žal se kaj veliko pomagati ne da. Zelo pomembno je, da punca ČIM PREJ naredi test nosečnosti. Glede na to, kaj bo pokazal, pa lahko ukrepata naprej. Poskusi punci raložiti, da tudi če je noseča, izogibanje testu tega ne bo spremenilo – noseča je in bo tudi ostala. Če želi morebitno nosečnost prekiniti, pa je dobro, da jo potrdi čim prej, se pogovori s starši in obišče ginekologa.

Če pa ni noseča, pa bo test seveda oba zelo pomiril.

Torej test čim prej!

Pa moram še poudariti – ko bo enkrat to za vama, nehajta izzivati usodo in se zaščitita! Ali VSAKIČ uporabita kondom, brez izjeme in reskiranja, ali pa naj gre punca h ginekologu in se pogovori o različnih možnostih kontracepcije. Ja, kontracepcijske tablete so, ne koncentracijske. 🙂

Pa srečno obema!

Pa še to – ne vem, od kod sta, sta iz Ljubljane? Če vama je obema nerodno v lekarno ali trgovino po nosečniški test, ga lahko dobita tudi v avtomatih Lekarne Ljubljana. Eden je pred lekarno na bavarskem dvoru, eden pa pred dežurno lekarno pri urgenci.

Ni noseca a ne? Daj javi grem stavit da ni
To se prestrasi in potem o tem skoz razmislja in se ji ker imajo mislineverjetnomoc…zacne dogajat
Ubistvu se telo pripravlja na menstruacijo in so enaki simptomi.bolece dojke crvicenje lakota..cokolado bi jedle..skrbi jo in potem vse skup zamesa in si potem ze domisla

Zdravo! Ne vem ce to spada sem ampak lahko poskusim. S fantom nisva imela spolnega odnosa,prišlo je le do igranja z rokami ampak po vsej verjetnosti ni prišlo do vnosa semenske tekočine v mene,nisva prepričana. Menstra mi zamuja danes ze tretji dan,imam občutljive prsi oziroma bradavicke,boli me hrbet,sem tudi napihnjena,ni mi pa nic slabo,nisem občutljiva na hrano ali na vonjave,nimam glavobolov in tudi območje okoli bradavic ni potemnjeno. Je možno da mi je menstra zaostala zaradi stresa in nenehnega skrbenja da sem mogoče noseča? Obstaja možnost da sem?

Naredi test. Nihče ne more vedeti, ali si noseča ali ne. Če ti menstruacija zamuja in narediš test z jutranjim urinom, boš dobila dokaj zanesljiv rezultat.

New Report

Close