Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Nosečnost, samska, …

Nosečnost, samska, …

Pozdravljeni,
imam prekleto situacijo. 🙁 Lani avgusta sem imela avanturico s nekom ki so z njim povezana kar močna čustva (seveda dobra čustva). A žal se nama je kljub previdnosti zalomilo in sem zanosila. Trenutno pod srčkom nosim 24. tednov staro punčko. Problem je ker sva s tem moškim v slabih kontaktih in sem to dejstvo da je on oče vrgla v ozadje a žal ne zmorem več. Ne zahtevam od njega da prizna da je oče a je bil edini moški takrat, ne zahtevam preživnine, ne zahtevam da ima stike s otrokom a ne da mi miru da mora vedet. Prvo ne vem kako začeti, zmenila sva se da se dobiva na pijači ker prek telefona mi žal to ne gre. :/ A ne vem kako bom s ˝očitnim˝ trebuhom stopila pred njega in mu to povedala. Zakaj šele po tolikem času, kako naj začnem. Bojim se njegove reakcije. Lahko le upam da me bo razumel. Zanima me kako ste se tiste ki ste bile v isti/podobni situaciji lotile tega, kakšna je bila reakcija…? Pa brez zamere. Lepo Vas Pozdravljam N.

Verjetno si stvar že rešila…
Moj predlog bi bil, da kar povej, trema je ampak na dan z besedo.
Na to kar bo on rekel tako ne mores vplivati.

Kako se je izteklo??

New Report

Close