Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Nosečniška oblačila

Nosečniška oblačila

Kam v Ljubljani po POCENI nosečniška oblačila? Zanimajo me predvsem jopice, majčke, (max 15€), puloverji
H&M izropan..nove robe ni..Ostanejo samo ogromne številke ali čisto male (XS)
C&A že obdelala (izbira ni ravno velika)
Popek -absolutno predrag
http://www.asos.com/ (ni napacen, vendar spet problem s številkami, poceni stvari najbolj aktualne številke takoj grejo)
Naročit je treba več-če hočeš, da je poštnina brezplačna.
V KIKU ni nič (našla samo moda za močnejše, potem pa samo dojenčki in klasične stvari)

Hvala za odgovore in prijeten vikend vsem! 🙂

pozdravljena, jaz imam doma par oblačil in ti jih oddam po simbolični ceni.vse so iz h&m-a.črne bolj elegantne hlače, bež poletne hlače, majica črne barve na preklop.vse malo nošeno in lepo ohranjeno.sem mislila dat na bolho, pa sem vidla tvoj oglas.
če te zanima, mi pusti mail in ti pošljem slike.lp j

Hlač ne rabim..to mi je vse prekratko 🙂 številka?

nova
Uredništvo priporoča

Potrebuješ S – M? Parkrat oblečeno. Kaj rabiš pravzaprav?

Podobno je v Mb. Nič nikjer. Bi bila tudi vesela kakega podatka.
HM – prazen, dve polici oblačil pa še to št. 36 ali 46.
CA – se najde kaka malenkost včasih, drugače nosečniške ponudbe ni.
Mana – ima včasih kake trenirke, drugega niti ne.
Sta še dve specializirani trgovini z bolanimi cenami. Jeans poletno krilo 65 eur – enak kroj, barva, material kot v HM za ceno 25 eur, bombažne poletne majčke za 40 eur …

jana, koliko je št. tvojih oblačil

Cisto mimogrede..se meni samo zdi ali nas je zelo veliko nosecih to leto? Bo prav baby boom 😉

Rada bi samo dodala, da imam se kaksen teden do roka poroda in nisem niti kupovala nosecniskih oblacil, se mi je zdelo skoda denarja. Hlace so mi bile vecinoma vse prav (tiste z malo elastana), druge me cakajo za po porodu. Imam pa kar nekaj raztegljivih majck ki so bile cisto zadosti.

Narocila preko neta purpless maternity. Vse je bilo ok in zadovoljiva kvaliteta. Drugace poglej se na ebay.

Jaz sem tud noseča..sem na polovički ravno in niti nimam nekega namen kupovat nekaj preveč nosečniških stvari. Za zdaj so mi še zmeraj prav vse hlače, ki sem jih nosila, tudi majice so ok…Sem si edino kupila 2 hlače 1 številko večje za kasneje-je bila akcija v C&A. Mogoče si bom pol proti koncu kupila 1 hlače one prav nosečniške. V MB v c&a jih imajo za 40eur. Ne vidim nekega razloga, da bi kupovala nekaj za velike denarje za nekaj teh mesecev.

se opravičujem za pozni odgovor, me ni bilo doma.
hlače na rob- črne h&m- št.36-s
bež hlače športne h&m št.40.oboje dam za 5 eur
ostalo sem včeraj prodala sosedi.lp
če katero zanima to dvoje kontakt [email protected]

Pozdrav,
vidim, da nisem edina s to težavo. V vsako trgovino, ki stopim in ima nosečniški oddelek so cene navite v nebo. Sploh ne razumem v čem je finta. Sama sem dobila dvojne kavbojke od prijateljice, na srečo imava obe enako številko. Nekaj sem vzela tudi rabljeno na bolhi, res se najde veliko različnih in šik stvari. Smo imeli pa letos dve poroki in krst pa sem iskala kaj bolj elegantnega in ugodnega. Naročila sem si dve oblekci iz topmami.si in bila več kot zadovoljna. En model s kratkimi rokavi in en brez sta oba taka modela, da jih zagotovo oblečem še naslednje poletje brez trebuščka. Res, priporočam! Jeseni bom zagotovo naročila še kakšne nosečniške pajkice in pulover za dojenje in ali jopico, ker imajo res modele, ki jih je možno normalno nositi brez trebuščka. Spogledujem se tudi z modeli na asosu, je že naročala katera iz tuijne?

Vse imamo isti problem 😉 čez poletje bo treba zdržat z bušijem 🙂 sem naročila za krst nečaka to obleko, ko je bil moj trebušček še mali…mi je super udobna. http://www.trebuscek.si/obleke/elegantna-obleka-1517.html mogoče še keri pride prav, ker vem kok je to zoprno, ko ni nič v trgovinah. Pa srečno!

New Report

Close